Producenci

Nowości

Kamera tubowa IP ZOSI ZG2321M ZG23213M

Kamera tubowa IP ZOSI ZG2321M ZG23213M

29,00 zł
szt.
Kamera tubowa IP ZOSI ZG2615D 5Mpx FHD

Kamera tubowa IP ZOSI ZG2615D 5Mpx FHD

69,00 zł
szt.
Kamera tubowa IP ZOSI ZG2615A 5Mpx FHD

Kamera tubowa IP ZOSI ZG2615A 5Mpx FHD

69,00 zł
szt.

Impreza w domu.

0

Zamień swój dom w klub imprezowy

Gdy robimy jakieś przyjęcie, grilla czy jakąś imprezę w domu zawsze trzeba pomyśleć nad ewentualną muzyką, dlatego w naszym asortymencie znajdziesz coś odpowiedniego. Przedstawiamy

Głośnik imprezowy BLUETOOTH DBD-3000 Luxor

który idealnie nadaje się do nagłośnienia domu czy nawet mniejszej sali. Głośnik imprezowy z łatwością staje się centralnym punktem imprezy dzięki mocnemu dźwiękowi oraz chłodnym i poprawiającym nastrój efektom świetlnym.

Zabierz go, gdziekolwiek chcesz

Głośnik ten charakteryzuje się połączeniem tak przewodowy, jak i bezprzewodowym po Bluetooth, a wbudowana bateria sprawia, że głośnik nie potrzebuje żadnych kabli do funkcjonowania. To sprawia, że doskonale nadaje się nie tylko do domu czy ogrodu, ale również można go spokojnie zabrać na wycieczkę, plażę czy jakiś piknik.

Oświetlenie RGB

Poczuj się jak w klubie! Gdy gasną światła widać najlepiej, jak kolorowy potrafi być Luxor. Głośnik jest podświetlany kolorowymi światłami RGB, które samoczynnie zmieniają kolory świateł, dopasowując się przy tym do danej sytuacji. To wszystko w połączeniu z funkcjonalnością sprawia, że głośnik nie tylko jest dobrym technicznie sprzętem, ale także stylowym i wygodnym w użyciu.

Sprawdź w sklepie

Komentarze do wpisu (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony