Najnowsze na blogu

Jaki tablet kupić, by spełniał oczekiwania 1

Jaki tablet kupić, by spełniał oczekiwania użytkowników?

W obecnych czasach mamy dostęp do wielu różnych urządzeń elektronicznych. Są one źródłem przyjemności i rozrywki, ale również przydają się nam w codziennych czynnościach. Rozwój elektroniki dostępnej dla zwykłych ludzi zaczął się od posiadania radioodbiorników. Później popularne zaczęły się robić telewizory, a następnie komputery i Internet. Obecnie dużo osób, nie potrafi sobie wyobrazić życia bez Internetu w komputerze, telefonie bądź tablecie. Te ostatnie mogą być dobrą alternatywą, jeśli nie chcemy inwestować w laptopa, jednak potrzebujemy sprzęt większy od telefonu. Dlatego wiele osób może zastanawiać się, jaki tablet kupić. Postaramy się podpowiedzieć, jakie możliwości dają obecne tablety.

Tablet dla dzieci

Odkąd tablety zaczęły wchodzić na rynek, minęło już trochę czasu. Stały się popularnym urządzeniem i mamy duży wybór co do ich marek i rodzajów. Tablet, jak wiele sprzętu elektronicznego, może być używany w celach rozrywkowych. Można przeglądać na nim strony internetowe, korzystać z aplikacji, czy słuchać muzyki. A jaki tablet kupić jeśli ma być przeznaczony do dziecka? Taki model nie musi posiadać dużej pamięci i aparatu z wysoką rozdzielczością. Młodszym dzieciom wystarczy proste urządzenie, które posłuży im do grania w gry edukacyjne czy do oglądania bajek z YouTube. W sklepach dostępne są również tablety dziecięce różnych kolorach. Wybór różowego lub żółtego tabletu może być dobrym pomysłem. Sprzęt elektroniczny dla dzieci, nie musi mieć w sobie najlepszych funkcji. Przez to też mniej kosztuje. Dlatego przy ewentualnych uszkodzeniach wynikających z upuszczenia tabletu z małych rączek nie będzie tak ubolewać, jak gdyby to było przy sprzęcie bardzo drogim.

Dla dorosłych

Zastanawiając się jaki tablet kupić, by był przydatny w czasie pracy i będzie szybko wyszukiwał informacje, weźmy pod uwagę parę czynników. Warto poszukać modelu z dobrym, szybkim procesorem, z dużym ekranem i większą pamięcią wewnętrzną. Tablet przeznaczony do dorosłych użytkowników może posiadać więcej funkcji niż ten dla dzieci. Przy wyborze tabletu, warto wziąć również pod uwagę to, czy zależy nam by posiadany model miał dobrej jakości aparat. Oczywiście dorośli również mogą używać tabletów w celach rozrywkowych. Taki sprzęt z pewnością przyda się podczas długich podróży komunikacją publiczną. Wtedy można użyć go by skorzystać z różnych aplikacji czy pograć w grę. Kupując tablet weź pod uwagę jego oprogramowanie, jakość wykonania, wielkość ekranu, dodatkowe posiadane funkcje, jego wydajność i wbudowaną pamięć.


Jaki tablet kupić, by spełniał oczekiwania użytkowników.

Powiązane posty:

1. IDEALNE SŁUCHAWKI DLA KAŻDEGO.

2. KAMERA INTERNETOWA-PRZEPUSTKA DO ŚWIATA.

3. SUPER SILNE POŁĄCZENIE WIFI.

czytaj całość »
Koronawirus Covid-19 na świecie 202

Koronawirus, czyli COVID-19 na świecie.

W ostatnim czasie na świecie rozprzestrzenia się nie do końca znany nam wirus zwany Koronawirus, inaczej COVID-19. Dlatego też cały nasz zespół również radzi, aby pozostać w domu i ograniczyć kontakty z ludźmi. Wierzymy, że wszystkim nam uda się przetrwać ten trudny czas. Sklep KupCoChcesz nie tylko życzy swoim klientom, jak i wszystkim ludziom, zdrowia, ale także chcę pomóc w ochronie przed Koronawirus.

Higiena kluczem do zdrowia

Jedną z ważniejszych rzeczy, które pomagają nam dbać o zdrowie, jest higiena osobista. Ponieważ większość zarazków przechodzi przez brud, dlatego trzeba regularnie myć ręce, oraz całe ciało, pomoże to nam także w walce z Koronawirus. Z pomocą przychodzimy my, ponieważ w naszym magazynie znajdują się też takie rzeczy!

Naturalne mydło z Papai, które jest oparte w bardzo dużej mierze na samej naturze, a dzięki temu nasza skóra pozostanie nieskazitelna na długo po umyciu. Oryginalne mydło papaja polecane jest dla każdego rodzaju skóry, a w szczególności dla cery alergicznej, delikatnej jak skóra dziecka i wysuszonej, jak również wspomaga przy leczeniu wszelkich chorób alergicznych, wirusowych oraz bakteryjnych.

Nie bój się!

Pomimo tego, iż Koronawirus, lub COVID-19 inaczej mówiąc, to nie powinniśmy popadać w panikę, ponieważ to nie pomaga w żaden sposób, a jedynie tworzy sztuczny chaos na ulicach. Pamiętajmy, że Koronawirus to wciąż tylko wirus, nie jeden już na naszej planecie się panoszył i zawsze wychodziliśmy z tego zwycięsko, jesteśmy pewni, że tak będzie i tym razem. Wszystkim ludziom, a zwłaszcza naszym klientom, ekipa sklepu KupCoCchesz chciałaby życzyć zdrowia, bezpieczeństwa, oraz spokoju w tym trudnym czasie. Pamiętajmy o najważniejszym, Nasz sklep działa w większości w internecie, dlatego nie mamy zamiaru robić, jakiejkolwiek przerwy przez tak trywialny powód

W związku z wciąż powracającym wirusem wprowadziliśmy dla naszych klientów nową linię produktów pomagających w walce z tym groźnym koronawirusem, są to termometry do użytku domowegoa także specialistyczne termometry do szpitali takich jak Termometr elektroniczny bezdotykowy Covidien Genius 2 do ucha.

Zapraszamy do zakupów!

Koronawirus, czyli Covid-19 na świecie.

Powiązane posty:

1. IDEALNE SŁUCHAWKI DLA KAŻDEGO.

2. JAKI TELEWIZOR WYBRAĆ DO DOMU?

3. JAK POŁĄCZYĆ DOMOFON Z OPCJĄ WIDEO?

czytaj całość »
Jaki czujnik dymu wybrać? Poradnik 2

Czujnik dymu - Jak wybrać? Czy warto kupić?

Informacje na temat czujników dymu, ich rodzajów i zastosowania. Jednym z podstawowych wyposażeń każdego domu, w którym może pojawić się pożar, powinien znajdować się czujnik dymu. Choć samo urządzenie nie uchroni przed rozprzestrzeniającym się pożarem, to wystarczająco wcześnie ostrzeże mieszkańców przebywających w domu. Czujnik dymu może być podłączony do systemu alarmowego, który uruchomi zraszacze gaszące ogień. Na co więc zwracać uwagę przy wyborze? Jak działa i jak zamontować czujnik dymu?

Czujnik dymu – ogólne informacje 

Czujniki dymu należą do grupy detektorów przeciwpożarowych. Ich zadaniem jest wykrycie pojawiającego się ognia na podstawie powstającego i unoszącego się dymu. Ze względu na jego różną charakterystykę, detektor może wykrywać tylko niektóre jego rodzaje bądź też reagować na każdy rodzaj dymu. Czujniki dymu powinny znaleźć się w każdym w domu, szczególnie w mieszkaniach, w których: przebywają osoby palące znajduje się kominek stosuje się gazowe podgrzewacze wody z otwartą komorą spalania stosuje się kuchnie gazowe

Rodzaje

Decydując się na czujnik przeciwpożarowy do mieszkania lub biura, można zdecydować na jeden z czterech rodzajów różniących się zastosowaniem innych technologii:

– aktywują alarm w przypadku podwyższenia temperatury w pomieszczeniu. Można wyróżnić dwie grupy czujników termicznych:

– alarmują domowników o przekroczeniu ustalonej, wcześniej zaprogramowanej temperatury w pomieszczeniu. Wykorzystuje się je w miejscach, gdzie mogą zdarzać się skoki temperatury np. w kuchni, kotłowni lub pralni.

– są to typowe czujniki dymu, które reagują w momencie pojawienia się dymu w pomieszczeniu. Ze względu na większą podatność na fałszywy alarm nie powinno się ich stosować np. w kuchni. Można wyróżnić kilka grup      czujników optycznych:

a) rozproszeniowy ze światłem podczerwonym

– w urządzeniu znajduje się fotokomórka, która odbiera światło podczerwone emitowane przez diodę LED. Jeśli w pokoju pojawi się dym, rozproszy on wiązkę światła, a tym samym uruchomi alarm dźwiękowy. Ze względu na prostotę konstrukcyjną, czujnik może reagować na fałszywy alarm. Dużą zaletą urządzenia jest bardzo szybka reakcja na pojawienie się dymu.

b) dwusensorowy ze światłem podczerwonym 

– zbudowany jest z dwóch fotokomórek odbierających światło podczerwone emitowane przez dwie diody LED. Jeśli dym pojawi się w urządzeniu i rozproszy obie wiązki światła, dopiero wtedy zostanie uruchomiony alarm dźwiękowy. Ze względu na zastosowanie dwóch fotokomórek i diod jest mniej podatny na fałszywy alarm. Ponadto dość szybko aktywuje alarm w przypadku pojawienia się dymu.

c) rozproszeniowy ze światłem ultrafioletowym

– jego zasada działania jest bardzo podobna jak w przypadku czujnika rozproszonego. Zamiast jednak wykorzystywać podczerwień, konstruktorzy wykorzystują światło ultrafioletowe. Dzięki temu czujnik dymu charakteryzuje się bardzo wysoką czułością oraz dużą szybkością reakcji na pojawienie się dymu. Jednocześnie jest niezwykle podatny na fałszywe alarmy.

– reagują na pojawiający się w pomieszczeniu dym, który zakłóca przepływ jonów występujący pomiędzy dwoma elektrodami. W urządzeniu znajduje się substancja radioaktywna. Charakteryzują się bardzo wysoką skutecznością, w szczególności, gdy efektem spalania są gazy.  

– wykorzystują kilka technologii, dzięki czemu są najskuteczniejszą grupą czujników przeciwpożarowych. Wiele z nich odpowiada również za wykrycie czadu czy pojawienie się w powietrzu takich związków jak tlenek azotu.

Rozmieszczenie

Mieszkania jednopoziomowe powinny mieć zamontowaną co najmniej jedną czujkę umieszczoną w korytarzu. W przypadku domów wielokondygnacyjnych detektor dymu powinien pojawić się nad schodami na każdym piętrze. Dla zwiększenia bezpieczeństwa warto zainstalować czujniki w innych pomieszczeniach jak salon z kominkiem, kuchnia czy kotłownia.

Urządzenie należy przymocować na suficie lub w niewielkiej odległości od niego. Warto pamiętać, że czujnik dymu nie powinien znaleźć się w rogach pomieszczenia, gdzie znajduje się tzw. martwa strefa.

Na co zwracać uwagę?

Zasilanie

Czujnik dymu może być zasilany na trzy sposoby: z sieci elektrycznej 

– jest to najpewniejszy sposób dostarczania energii, choć w czasie przerw w dostawie prądu, czujnik dymu staje się bezużyteczny.za pomocą baterii lub akumulatorów 

– czujnik nie musi znajdować się w pobliżu gniazdka elektrycznego. Należy jednak pamiętać o rozładowujących się bateriach lub akumulatorach. połączeniu obu metod 

– jest to najlepszy sposób, dzięki któremu czujka jest cały czas zasilana. Gdy zabraknie prądu np. z powodu pożaru, urządzenie wykorzystuje zasilanie bateryjne.

Głośność alarmu

Większość urządzeń dysponuje alarmem o poziomie głośności wynoszącym co najmniej 85 dB. W razie wykrycia niebezpieczeństwa, tak głośny dźwięk z pewnością obudzi domowników. Jeśli urządzenie generuje hałas poniżej 80 dB, warto się zastanowić, czy będzie on wystarczający.

Temperatura i wilgotność

Są to dwa parametry powietrza, które mają wpływ na pracę urządzenia. Większość urządzeń pracuje w przedziale od 4°C do 40°C, choć zdarzają się detektory o większym zakresie pracy. W przypadku wilgotności, wiele czujek pracuje efektywnie, gdy wilgotność powietrza waha się w przedziale od 10 do 93%.

Powierzchnia pracy

Każdy z czujników dymu może objąć ochroną określoną powierzchnię. Dlatego też, aby urządzenie było skuteczne, należy koniecznie sprawdzić wartość podaną przez producenta i porównać z powierzchnią pomieszczenia, w którym ma zostać zainstalowany czujnik. Niektóre działają efektywnie na powierzchni aż 120 m2, inne obejmują swoim zasięgiem zaledwie 30 m2.
Czujnik dymu-jak wybrać? Czy warto kupić?

Powiązane posty:

1. JAK ZABEZPIECZYĆ SWÓJ DOM?

2. JAK POŁĄCZYĆ CZUJNIK RUCHU?

3. KAMERA INTERNETOWA-PRZEPUSTKA DO ŚWIATA.

czytaj całość »
Impreza w domu! 0

Zamień swój dom w klub imprezowy

Gdy robimy jakieś przyjęcie, grilla czy jakąś imprezę w domu zawsze trzeba pomyśleć nad ewentualną muzyką, dlatego w naszym asortymencie znajdziesz coś odpowiedniego. Przedstawiamy

Głośnik imprezowy BLUETOOTH DBD-3000 Luxor

który idealnie nadaje się do nagłośnienia domu czy nawet mniejszej sali. Głośnik imprezowy z łatwością staje się centralnym punktem imprezy dzięki mocnemu dźwiękowi oraz chłodnym i poprawiającym nastrój efektom świetlnym.

Zabierz go, gdziekolwiek chcesz

Głośnik ten charakteryzuje się połączeniem tak przewodowy, jak i bezprzewodowym po Bluetooth, a wbudowana bateria sprawia, że głośnik nie potrzebuje żadnych kabli do funkcjonowania. To sprawia, że doskonale nadaje się nie tylko do domu czy ogrodu, ale również można go spokojnie zabrać na wycieczkę, plażę czy jakiś piknik.

Oświetlenie RGB

Poczuj się jak w klubie! Gdy gasną światła widać najlepiej, jak kolorowy potrafi być Luxor. Głośnik jest podświetlany kolorowymi światłami RGB, które samoczynnie zmieniają kolory świateł, dopasowując się przy tym do danej sytuacji. To wszystko w połączeniu z funkcjonalnością sprawia, że głośnik nie tylko jest dobrym technicznie sprzętem, ale także stylowym i wygodnym w użyciu.

Sprawdź w sklepie

Impreza w domu.

Powiązane posty:

1. Idealne słuchawki dla każdego

2. JAKI KOMPUTER KUPIĆ?

3. POCZUJ KOMFORT Z GRY.

Idealne słuchawki dla każdego 0

Słuchawki idealne dla każdego.

Wiadomo, że słuchanie muzyki poprawia samopoczucie jak i relaksuje, zwłaszcza jeśli mamy na sobie Słuchawki. Dobór odpowiednich słuchawek jest bardzo ważny dla jak najbardziej komfortowego słuchania muzyki. Nauszne czy douszne, przewodowe czy też bluetooth, w naszym sklepie znajdziesz najtańsze słuchawki dla siebie!

Słuchawki nauszne

Nie ma nic lepszego niż po prostu odciąć się od świata zewnętrznego w wygodnych, miękkich słuchawkach nausznych, dlatego możemy zaoferować Ci szeroki wybór produktów z tej kategorii w naszym sklepie! Słuchawki nauszne przewodowe czy też bluetooth, każdy znajdzie tu coś dla siebie, na przykład Słuchawki bezprzewodowe Beats by Dr.Dre Solo2 Wireless. Model Solo 2 oferuje bardziej dynamiczny i szerszy zakres brzmień oraz studyjną czystość dźwięku. Poczujesz wyższą wierność brzmienia, niezależnie od tego, jakiej muzyki słuchasz.

Idealne słuchawki nauszne.

Słuchawki douszne

Jeśli pasjonuje Cię minimalizm to na pewno zainteresują Cię Słuchawki douszne. Małe i poręczne, zmieszczą się nawet w kieszeni, doskonałe do podróży czy biegania, nawet do rozmowy telefonicznej w samochodzie. Jedną z naszych świetnych ofert są Przewodowe słuchawki douszne Remax RM-575, które doskonale sprawdzają się w wyżej wymienionych przykładach. Zastosowane materiały są lekkie, zapewniając tym samym wysoki komfort użytkowania. Słuchawki wyposażone są w pilot z mikrofonem, dzięki czemu po podłączeniu do telefonu, zamieniają się w zestaw słuchawkowy umożliwiający odbieranie połączeń i prowadzenie rozmów.

Idealne słuchawki douszne dla każdego.

Jak połączyć Słuchawki bezprzewodowe

Słuchawki bezprzewodowe są doskonałe dla tych co nie lubią niepotrzebnej plątaniny kabli, dlatego tu wytłumaczymy jak podłączyć Słuchawki. Po pierwsze zaczynamy od włączenia modułu bluetooth w swoim urządzeniu. Następnie przytrzymaj przycisk zasilania słuchawek przez około 7 sekund, aż dioda kontrolna zacznie mrugać na dwa kolory, przeważnie jest to niebieski i czerwony. Po tym w Twoim urządzeniu powinna pojawić się nazwa Słuchawek które posiadasz. Niektóre słuchawki będą wymagały wpisania kodu do parowania, przeważnie jest to 1111 albo 0000.

Słuchawki

Powiązane posty:

1. POCZUJ KOMFORT Z GRY.

2. IMPREZA W DOMU!

3. JAKI KOMPUTER KUPIĆ?

Energia odnawialna przyszłością świata 0

Energia odnawialna przyszłością świata

Trudno jest sobie wyobrazić dzisiejsze życie bez energii elektrycznej, ponieważ zasilamy nią praktycznie wszystko, oświetlenie, sprzęt domowy, komputery, samochody itd. Potrafimy produkować prąd na wiele możliwości, lecz nie każda z nich jest bezpieczna nie tylko dla nas, ale też dla ziemi, na której przecież żyjemy. Zanieczyszczenie środowiska spowodowane wytwarzaniem energii elektrycznej jest ogromne i wiąże się z koniecznością walki z tym.

Metoda heliotechniczna

Znaleźliśmy już darmowe źródło prądu, jakim jest nasze słońce, a konkretniej jego ciepło. Wiemy już jak zbierać i magazynować taką energię słoneczną oraz wykorzystanie jej w celu produkcji prądu, jednak jest tego wciąż za mało, aby zasilić cały świat. W KupCoChcesz pomagamy naszym klientom w korzystaniu z takiej energii w życiu codziennym, dlatego mamy w naszej ofercie wiele produktów, które zasilane są właśnie solarnie. Na przykład solarna pompa fontannowa do oczka LED 200 l/h, która doskonale nadaje się do udekorowania oczka w naszym ogrodzie. Zasilanie solarne doskonale do tego pasuje, gdyż wystarczy ją ustawić, a panel położyć w nasłonecznionym miejscu i już możemy cieszyć pompą, która nie potrzebuje żadnych kabli. Nie posiada ona akumulatora, który mógłby magazynować tę energię dlatego, gdy robi się ciemno, urządzenie przestaje pracować, a wraca tuż po wschodzie słońca.

Solarna pompa

Elektrownie wodne

Wykorzystywanie wody do produkcji prądu jest jednym z najpopularniejszych sposobów na darmową energię elektryczną, jednak wciąż jest za mało takich elektrowni. Największe z nich potrafią wytworzyć ogromne ilości prądu dzięki dużej mocy przekraczającej 10 GW! Dodatkowo są one stosunkowo tanim źródłem energii oraz w szybki i łatwy sposób mogą zmieniać generowaną moc w zależności od zapotrzebowania. Niestety wadą takich elektrowni jest ograniczona liczba miejsc, w jakich mogą się znajdować, poza tym budowa zapory hamuje naturalny bieg rzeki, dlatego bardzo uważnie trzeba planować taką budowę.

Elektrownie jądrowe, tak zwane atomowe

Elektrownie jądrowe są jednymi z tych, których nie zaliczamy do źródeł energii odnawialnej, jednak warto też o Niej wspomnieć. Mają to do siebie, że istnieje zagrożenie wynikające z obecności rozszczepianych produktów podczas jej pracy, a to z kolei grozi napromieniowaniem organizmów żywych. Co więcej, konstrukcja elektrowni pod wpływem długotrwałego promieniowania staje się aktywna promieniotwórczo, a to sprawia, że sam budynek staje się promieniotwórczy. No ale jak to działa? W reaktorze rozszczepia się jądra atomów, a podczas tego procesu wydzielane jest dużo ciepła, a to odbierane jest przez czynnik roboczy. Z tego czynnika wytwarzana jest para, która następnie jest osuszana, co jest wymagane, gdyż mogłaby ona zniszczyć turbinę. Taka sucha para napędza turbinę, która już zajmuje się wytwarzaniem energii elektrycznej.

Dużo sposobów na odnawianie energii

Żyjemy w czasach gdzie sposobów pozyskiwania energii odnawialnej jest sporo, chociażby niewspomniana wyżej energia pobierana z wiatraków, lub powstające wskutek spalania węgla. Fakt jest taki, że coraz więcej jest na ziemi takich elektrowni, które dają nam nieograniczone źródła energii elektrycznej, ale także mogą nam pomóc w spowolnieniu efektu cieplarnianego. Cały nasz zespół zachęca do korzystania z odnawialnych źródeł energii, dzięki nim możemy żyć zdrowiej!

Powiązane posty:

1. JAK OŚWIETLIĆ SWÓJ OGRÓD?

czytaj całość »
Kamera internetowa-przepustka do świata 0

Kamera internetowa – przepustka do świata?

Twoi najbliżsi celebrują ważne chwile, a Ciebie dzieli od nich tysiące kilometrów? Chcesz im powiedzieć o czymś ważnym, ale „to nie jest rozmowa na telefon”? Wasze dziecko właśnie postawiło pierwszy krok, a Ty nie chcesz, żeby jego tata, który pracuje za granicą, to przegapił? Wszystkie chwile są ważne! Równie ważne jest dzielenie się nimi z najbliższymi. Umożliwi Ci to, bez względu na dzielącą Was odległość, profesjonalna kamera internetowa. Wybierz doskonałą jakość obrazu i ciesz się obecnością najbliższych.

Kamera, która łączy 

Doba emigracji zarobkowej dzieli rodziny. Wykorzystaj moc Internetu i bądź w stałym kontakcie z najbliższymi. Zdecyduj się na wysokiej klasy kamerę i zobacz, co słychać w Twoim rodzinnym domu. Kamera internetowa daje możliwość prowadzenia wideorozmowy, z zachowaniem doskonałej jakości obrazu i dźwięku. Wybierz model dostosowany do Twoich potrzeb, decydując się na ten bezprzewodowy lub łączony z komputerem za pomocą kabli. Urządzenia dostępne są w trzech kategoriach cenowych, dzięki czemu każdy potencjalny użytkownik znajdzie rozwiązanie idealne dla siebie. 

Kamera internetowa przewodowa Logitech

Kamery zyskują także popularność wśród pracowników większych firm, umożliwiając prowadzenie szkoleń online oraz wideokonferencji. Kamery internetowe dostępne w ofercie prowadzonego przez nas sklepu dodatkowo cechują się nowoczesnym i stylowym wyglądem, tym samym stanowiąc elegancką dekorację biura czy sali konferencyjnej. 

Wybór kamery – na co zwrócić uwagę?

Kamera internetowa nie służy wyłącznie do utrzymania kontaktu z bliskimi czy przeprowadzenia wideokonferencji. Może służyć monitorowaniu mieszkania podczas naszej nieobecności lub nagraniu krótkiego filmiku. Zatem jak wybrać odpowiednią kamerę, by jak najlepiej spełniała swoje zadania?

Wybierając odpowiedni model, należy sprawdzić jego rozdzielczość. Teoretycznie powinna ona być jak największa, należy jednak pamiętać, że wysoka rozdzielczość kamery wymaga wydajnego komputera. Istotne jest również, by obraz był rejestrowany co najmniej 30 klatek na sekundę, nawet kosztem rozdzielczości otrzymanego obrazu. Zdecyduj się na taki model, który będziesz mógł swobodnie ustawiać i obracać, a także dowolnie zamontować. Zdecydowanie zwiększy to komfort pracy z kamerą. Zwróć także uwagę na regulację ostrości – może się odbywać na trzy sposoby, ważne, by wybrać ten, który będzie najmniej uciążliwy.

Kamera internetowa to doskonały wybór. Pomoże Ci rozwinąć karierę, utrzymać kontakt z bliskimi i maksymalnie wykorzystać możliwości, jakie niesie ze sobą nowoczesna technologia.
Kamera internetowa - przepustka do świata.

Powiązane posty:

1. UCHWYĆ OBRAZ Z UKRYCIA.

2. SUPER SILNE POŁĄCZENIE WIFI.

3. JAK POŁĄCZYĆ DOMOFON Z OPCJĄ WIDEO?

Uchwyć obraz z ukrycia 2

Oglądaj dzikie zwierzęta ze swojego domu.

Jeśli interesuje Cię, co robią zwierzęta w lesie nocą, dobrym pomysłem będzie pozostawienie w lesie Fotopułapki Ltl Acorn 5310A. Zdjęcia i filmy, które zrobi, są zachowywane na karcie pamięci, lub wysyłane poprzez MMS na wybrany przez nas numer. Kamera zaprojektowana tak, aby przypominała zwykły domek dla ptaków, który bez problemu można zamontować na drzewie.

Zobacz co dzieje się w danym momencie.

Ltl Acorn 5310A posiada czujnik ruchu, dzięki któremu nie przegapisz żadnego ruchu w obszarze, w którym znajduje się kamera, ale nie tylko, ponieważ posiada także funkcje zdalnego wyzwalacza, którego używa się z poziomu telefonu komórkowego. Fotopułapka Doskonale nadaje się do powieszenia na drzewie dzięki poręcznemu mocowaniu, nadaje się też doskonale do monitorowania swojego ogrodu w celu ochrony swojej posiadłości przed niechcianymi szkodnikami.

Bardzo prosta w obsłudze

Fotopułapka Ltl Acorn 5310A jest bardzo prosta w obsłudze, instrukcja obsługi zawarta w zestawie jest napisana prosto, w taki sposób, aby każdy mógł ją zrozumieć. W przypadku ustawienia czasu po klatkowego kamera automatycznie i stale wykonuje zdjęcia / filmy w określonych odstępach czasu. Jest to bardzo przydatne przy obserwowaniu kwitnących roślin, gniazd budujących ptaki lub podczas monitorowania nienadzorowanych właściwości, takich jak parkingi. Po włączeniu timera kamera może być programowana tylko do pracy w określonym czasie każdego dnia. Ta funkcja może współpracować z funkcją wyświetlania po klatkowego. Kamera leśna zaspokoi nawet bardzo wybrednego poszukiwacza kamer, ma szerokie zastosowanie i jest mało widoczna.

Uchwyć obraz z ukrycia.

Powiązane posty:

1. SUPER SILNE POŁĄCZENIE WIFI.

2. JAK POŁĄCZYĆ DOMOFON Z OPCJĄ WIDEO?

3. KAMERA INTERNETOWA-PRZEPUSTKA DO ŚWIATA.

czytaj całość »
  • «
  • 1
  • |
  • ...
  • |
  • 3
  • »

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Bestsellery

Bateryjny czujnik detektor dymu pożaru i ognia 9V

Bateryjny czujnik detektor dymu pożaru i ognia 9V

9,99 zł 6,49 zł
szt.
Termometr bezdotykowy Sanitas SFT 77

Termometr bezdotykowy Sanitas SFT 77

75,00 zł
szt.
BATERIA 9V GP SUPERCELL 1604S 6F22

BATERIA 9V GP SUPERCELL 1604S 6F22

2,00 zł
szt.
Kamera internetowa z mikrofonem 720p HD M.WAY

Kamera internetowa z mikrofonem 720p HD M.WAY

49,00 zł
Waporyzator Smok X-PRIV 225W czarno czerowny

Waporyzator Smok X-PRIV 225W czarno czerowny

79,00 zł
Silvercrest SFT 76 termometr 6w1 bluetooth

Silvercrest SFT 76 termometr 6w1 bluetooth

75,00 zł
Zasilacz 27V 1.7A 48W Creative GigaWorks T20 T40

Zasilacz 27V 1.7A 48W Creative GigaWorks T20 T40

79,00 zł
Kontroler do Nintendo Wii  WHITE

Kontroler do Nintendo Wii WHITE

29,00 zł
szt.
Termostat grzejnikowy model CC-RT-O-CNL-W-R5-2

Termostat grzejnikowy model CC-RT-O-CNL-W-R5-2

39,00 zł

Naciskając, Zamawiam, w dalszym kroku możliwy jest, Zakup bez rejestracji!

Lub zarejestruj się, a dostaniesz 5% zniżki.

Sklep komputerowy kupcochcesz.pl

Mamy niezbite dowody na bycie profesjonalistami – są to liczne pozytywne opinie od dotychczasowych klientów. Naprawa w serwisie zawsze odbywa się ekspresowo. Klient zyskuje same korzyści, które zapewniamy poprzez ponad 15-letnie doświadczenie, specjalistyczny sprzęt, szeroką wiedzę i praktykę w branży. Podejmujemy się wszystkich zadań by zadowolić klienta.

W sklepie online znajdują się ekskluzywne produkty z różnych kategorii, zaczynając od elektroniki, narzędzi, hulajnogi czy motoryzacji a kończąc na odzieży, zdrowiu. Zaletą naszego sklepu to rozmaitość produktów. W naszej ofercie znajdziesz wszystko w jednym miejscu, dzięki temu zaoszczędzisz na przesyłkach. Zrób zakupy powyżej 300 zł, zwłaszcza jeżeli zależy Ci na darmowej przesyłce. Dbamy przez cały czas o bezpieczeństwo zakupów i płatności, dzięki temu jesteśmy coraz bardziej rozpoznawalnym sklepem na polskim rynku. Gwarantujemy wysoką jakość produktów, dużą popularnością cieszy się, elektronika ta kategoria wciąż bardzo mocno się rozwija na całym świecie. Oferowane produkty dla Naszych klientów cieszą się ogromną popularnością dzięki codziennym aktualizacją.

Zamów już dziś Swój pierwszy produkt i poczuj jak przyjemne i proste mogą być zakupy w sklepie https://kupcochcesz.pl. Doradzimy i pomożemy najlepiej jak potrafimy.

Producenci

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony