Producenci

KORONAWIRUS, CZYLI COVID-19 NA ŚWIECIE

0

Koronawirus, czyli COVID-19 na świecie

W ostatnim czasie na świecie rozprzestrzenia się nie do końca znany nam wirus zwany Koronawirus, inaczej COVID-19. Dlatego też cały nasz zespół również radzi, aby pozostać w domu i ograniczyć kontakty z ludźmi. Wierzymy, że wszystkim nam uda się przetrwać ten trudny czas. Sklep KupCoChcesz nie tylko życzy swoim klientom, jak i wszystkim ludziom, zdrowia, ale także chcę pomóc w ochronie przed Koronawirus.

Higiena kluczem do zdrowia

Jedną z ważniejszych rzeczy które pomagają nam dbać o zdrowie jest higiena osobista, ponieważ większość zarazków przechodzi przez brud, dlatego trzeba regularnie myć ręce, oraz całe ciało, pomoże to nam także w walce z Koronawirus. Z pomocą przychodzimy my, ponieważ w naszym magazynie znajdują się też takie rzeczy!

Naturalne mydło z Papai

które jest oparte w bardzo dużej mierze na samej naturze, a dzięki temu nasza skóra pozostanie nieskazitelna na długo po umyciu. Oryginalne mydło papaja polecane jest dla każdego rodzaju skóry, a w szczególności dla cery alergicznej, delikatnej jak skóra dziecka i wysuszonej, jak również wspomaga przy leczeniu wszelkich chorób alergicznych, wirusowych oraz bakteryjnych.
Sprawdź w sklepie

Nie bój się!

Pomimo tego, iż Koronawirus, lub COVID-19 inaczej mówiąc, to nie powinniśmy popadać w panikę, ponieważ to nie pomaga w żaden sposób, a jedynie tworzy sztuczny chaos na ulicach. Pamiętajmy, że Koronawirusto wciąż tylko wirus, nie jeden już na naszej planecie się panoszył i zawsze wychodziliśmy z tego zwycięsko, jesteśmy pewni, że tak będzie i tym razem. Wszystkim ludziom, a zwłaszcza naszym klientom, ekipa sklepu KupCoCchesz chciałaby życzyć zdrowia, bezpieczeństwa, oraz spokoju w tym trudnym czasie. Pamiętajmy o najważniejszym, Nasz sklep działa w większości w internecie, dlatego nie mamy zamiaru robić, jakiej kolwiek przerwy przez tak trywialny powód,

zapraszamy do zakupów!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl