Producenci

Router Huawei EchoLife HG8010H ONT 1X GE 1X GPON

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 45,00 zł 45.00
ilość szt.
Ocena: 5
Producent: KupCoChcesz
Kod produktu: Huawei EchoLife HG8010H

Opis

Opis produktu:
Stan: powystawowe (zdjęcia podglądowe)

EchoLife HG8010H terminal ONT pracujący w technologii GPON przeznaczony do zastosowania wewnątrz budynków, w sieciach światłowodowych typu FTTH. Posiada gigabitowy port Ethernetowy dzięki któremu można wykorzystać pełny potencjał sieci światłowodowej. Umożliwia komfortowe przeglądanie i korzystanie z internetu, dobrej jakości rozmowy VoIP oraz oglądanie filmów w rozdzielczości HD. HG8010H ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem w sieciach FTTH jako terminal kliencki.

Cechy:
-Port GPON class B+
-Gigabitowy port Ethernet
-Plug and play
-Zdalne zarządzanie poprzez OLT
-Energooszczędność
-Mały rozmiar

Dane techniczne:
Standard: GPON
Standardy sieci bezprzewodowej: Brak
Ilość portów LAN: 1x 10/100/1000BaseTX (RJ45)
Port WAN: 1x PON (SC)
Port USB: brak
Porty VoIP: brak
Interfejs sieciowy: GPON (SC/APC)
Interfejs użytkownika: Gigabitowy port Ethernet
Diody LED: POWER / PON / LOS / LAN
Zasilanie: 11 - 14 V DC, 0.5 A
Wejście zasilacza: 100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz
Średni pobór mocy: 3W
Maksymalny pobór mocy: 3,5 W
Wymiary: 82x90x27 mm
Waga: 500 g
Dopuszczalna temperatura pracy: Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 5%-95% RH niekondensująca
Class B+
Czułość odbioru: -27 dBm
Długość fali: 1310 nm upstream, 1490 nm downstream
Wavelength blocking filter (WBF)
Flexible mapping pomiędzy portami GEM i TCONT
Uwierzytelnianie przy pomocy SN lub hasła, G.984.3
Dwukierunkowe FEC
SR-DBA i NSR-DBA
Tagi VLAN oparte o port
Transparentna transmisja 1:1 VLAN, N:1 VLAN i VLAN
QinQ VLAN
MAC address learning
Transparentna transmisja pakietów IPv6 w warstwie Layer2
Limit przepustowości na port
Priorytetowanie 802.1p
SP / WRR / SP+WW
Limit pakietów broadcast
Flow mapping oparty o VLAN ID, port ID lub 802.1p
IGMP v2 / v3 snooping
MLD v1 / v2 snooping
Fast leave
VLAN tag translation, transparentna transmisja, usuwanie pakietów multicast w downstreamie
Limit pakietów protokołu IGMP / MLD
Wiadomości OMCI
Aktywna / pasywna funkcja ONT rogue detection
PPPoE / DHCP imulation testing
OMCI / Web UI
Backup i rollback oprogramowania
802.1ag Ethernet OAM
Pomiary i diagnostyka połączenia optycznego
Sprawdzanie pętli loopback
Filtrowanie adresów MAC
Energooszczędne diody
Redukcja zużycia mocy przez niewykorzystywane komponenty
COCV4

Zestaw zawiera:
1 x Router Huawei EchoLife HG8010H ONT 1X GE 1X GPON

 

Opinie o produkcie (1)

9 czerwca 2020

polecam

Negocjuj cenę

Znalazłeś produkt: "Router Huawei EchoLife HG8010H ONT 1X GE 1X GPON" taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.
Link do produktu w konkurencyjnym sklepie: *
Cena produktu w konkurencyjnym sklepie: * Ilość jaką jesteś zainteresowany: *
Twoje informacje kontaktowe
E-mail użytkownika: * Imię nazwisko: *
* Pole wymagane
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl