Belka oświetleniowa lampa do akwarium 30-50cm 36 LED nowej generacji www.KupCoChcesz.pl
Belka oświetleniowa lampa do akwarium 30-50cm 36 LED: oświetl swoje akwarium w nowy sposób!
Przedstawiamy belkę oświetleniową do akwarium, wyposażoną w 36 super jasnych, energooszczędnych diod LED, które zapewniają niesamowite migotanie pod wodą. To idealne rozwiązanie dla Twojego zbiornika!
Specyfikacja:
Oprawa świetlna: 11 cm szerokości, 4 cm wysokości, pokrywa kieszeni i wsporniki: 19 cm szerokości, 4 cm wysokości.
Regulowane wsporniki metalowe pozwalają dopasować belkę do akwarium o szerokości od 30 cm do 50 cm.
Dwa tryby oświetlenia: białe diody LED dla światła dziennego oraz niebieskie diody LED dla światła nocnego.
Ograniczona gwarancja roczna zapewnia Ci spokój i pewność co do jakości produktu.
Zestaw zawiera:
Belka oświetleniowa lampa do akwarium 30-50cm 36 LED nowej generacji, która sprawi, że Twoje ryby i rośliny będą prezentować się jeszcze piękniej.
Produkt jest używany, jednak został dokładnie sprawdzony i przetestowany, jest w pełni sprawny i praktycznie jak nowy.
Nie posiada opakowania ani instrukcji, ale prostota obsługi sprawia, że będzie to idealne rozwiązanie nawet dla początkujących akwarystów.
Opinie o produkcie (1)
Zapytaj o produkt
Naciskając, Zamawiam, w dalszym kroku możliwy jest, Zakup bez rejestracji!
Lub zarejestruj się, a dostaniesz 5% zniżki.


CELINA WERTYN
SWIETNY SKLEP GODNY AUFANIA I POLECENIA