Bezprzewodowa niania elektroniczna Wansview Cloud WiFi 1080P FHD czarny

Cena: 99,00 zł 99.00
ilość
Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 4.9
Producent: Wansview
Kod produktu: Wansview_K3_c

Szczegóły produktu

Bezprzewodowa niania elektroniczna Wansview Cloud WiFi 1080P FHD.

Opis produktu:

Doświadcz wysokiej rozdzielczości i szerokiego kąta widzenia.

Rozdzielczość 1 080P Full HD zapewnia doskonałe wrażenia wizualne . Dzięki ultraszerokiemu kątowi widzenia 1 20 ° pokazuje główne pole Twojego pokoju, a także możesz powiększać / pomniejszać widok w chmurze W ansview, aby zobaczyć każdy szczegół w swoim pokoju.

Ulepszone widzenie w nocy.

Transmisja na żywo z kamery IP Wansview WiFi zapewnia prawdziwy wygląd, a nie taką samą przyjemność wizualną, ponieważ obsługuje widzenie w dzień w kolorze i widzenie w nocy w czerni i bieli.

Doskonały dwukierunkowy dźwięk.

Wbudowany mikrofon i głośnik Możesz oglądać, rozmawiać i słuchać swoich ukochanych w aplikacji Wansview Cloud bez żadnych opóźnień w dzień iw nocy, nawet jeśli nie ma Cię w domu.

Widok zdalny.

Monitoruj wszystkie swoje kamery bezpieczeństwa Wansveiw w aplikacji, po podłączeniu kamer do Internetu możesz zdalnie oglądać kamerę za pomocą dowolnego dostępnego Wi-Fi / komórkowego, 4 kamery można oglądać jednocześnie na jednym ekranie w trybie Multi-View.

Inteligentne wykrywanie ruchu.

Bezprzewodowa kamera monitoringu Wansview zawsze pilnuje Twojego domu. Dzięki wbudowanej technologii wykrywania ruchu o wysokiej dokładności kamera wysyła powiadomienia do smartfona natychmiast po wykryciu alarmu, nagranie wideo z alarmem 10-13 s na telefon, dotknij powiadomienia, aby sprawdzić wideo alarmowe bezpośrednio w dowolnym miejscu i czasie, więc wszystko będzie pod twoją kontrolą.

Elastyczne opcje przechowywania.

Przechowywanie w chmurze: protokół szyfrowania Https i uwierzytelnianie SSL, wszystkie filmy zostały zaszyfrowane przed wysłaniem na serwer w chmurze Wansview. Oferujemy 30 dni bezpłatnego przechowywania w chmurze. Zasubskrybuj jednorazowy magazyn w chmurze, co najmniej może nagrywać wideo alarmowe z 3 domowych kamer bezpieczeństwa w tym samym czasie i odtwarzać filmy alarmowe z ostatnich 7 dni. Przechowywanie kart TF: obsługuje kartę TF 8-128 GB, która może nagrywać tylko filmy alarmowe.

Specyfikacja:

Marka: Wansview.
Model: K3.
Kolor: czarny.
Produkt powystawowy.

Zestaw zawiera:

1 x Bezprzewodowa niania elektroniczna Wansview Cloud WiFi 1080P FHD.

Produkt powystawowy.
Brak instrukcji.

Opinie o produkcie (1)

Łukasz Andrzejewski

Polecam

Negocjuj cenę

Znalazłeś produkt: "Bezprzewodowa niania elektroniczna Wansview Cloud WiFi 1080P FHD czarny" taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.
Twoje informacje kontaktowe
* Pole wymagane

Zapytaj o produkt

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony