Bezprzewodowy telefon stacjonarny Gigaset E560H

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 109,00 zł 109.00
ilość
Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 4.8
Producent: Gigaset
Kod produktu: 6974

Szczegóły produktu

Bezprzewodowy telefon stacjonarny Gigaset E560H.

Opis produktu:

Słysz i daj się usłyszeć.

Niezależnie od tego, czy świętujesz z rodziną, czy oglądasz telewizję, w niektórych sytuacjach byłoby miło, gdyby telefon bezprzewodowy oferował po prostu większą głośność. Żaden problem z nowym telefonem z dużym kluczem. W Gigaset E560 można ustawić głośność na pięciu poziomach, a także szybko podwoić głośność, naciskając przycisk „bardzo głośno” z boku słuchawki. Ten nieskomplikowany sposób regulacji głośności jest zawsze przydatny, gdy trzeba szybko reagować na zmiany w otaczających dźwiękach lub gdy w jednym gospodarstwie domowym mieszkają dwie osoby o różnych zdolnościach słyszenia.

Prosty w obsłudze.

Nasze telefonysą proste i intuicyjne w obsłudze oraz współpracują z najnowszą technologią. Korzystając z przewodnika po menu, skupiliśmy się na utrzymaniu liczby niezbędnych kroków na jak najniższym poziomie. Dlatego opracowaliśmy praktyczny klawisz nawigacyjny, który zapewnia szybki dostęp do wszystkich ważnych pozycji menu.

Ma wiele do zaoferowania.

Wysoki poziom wygody i doskonały przegląd.
Wyraźne sygnały świetlne: białe migające światło z górnej krawędzi telefonu bezprzewodowego sygnalizuje połączenie przychodzące. Ten dodatkowy wizualny sygnał LED służy jako miła funkcja, oprócz dzwonka lub gdy wyłączyłeś telefon. Może również służyć jako latarka.

Tryb elektronicznej niani.

Dzięki tej funkcji możesz bardzo łatwo monitorować pomieszczenia. Gdy hałas przekroczy pewien próg, połączenie może zostać zainicjowane wewnętrznie do innych słuchawek lub zewnętrznie. W trybie elektronicznej niani przychodzące połączenia telefoniczne są sygnalizowane tylko wizualnie na wyświetlaczu, czyli bez dzwonka.

Regulowana głośność.

Naciskając klawisze z boku słuchawki, można ustawić głośność w pięciu stopniach, a także podwoić głośność do „bardzo głośno” w ciągu kilku sekund.

Wyraźnie słyszalny.

Ze względu na niepożądany hałas w tle nawet połączenia, które chcesz, mogą stać się uciążliwe, jeśli nosisz aparaty słuchowe. Modele telefonów Gigaset E560 z dużymi przyciskami są zatem zgodne z aparatami słuchowymi (HAC) zgodnie z europejską normą ITU-T P.370. Nasze telefony bezprzewodowe umożliwiają zatem użytkownikom z aparatami słuchowymi sprzężonymi indukcyjnie prowadzenie rozmów telefonicznych bez przeszkadzających dźwięków.

Specyfikacja:

Czas czuwania do (h): 320.
Czas rozmów do (h): 14.
Liczba wpisów w książce telefonicznej (nazwa / numer) :150.
Rozpiętość po przekątnej (cale): 1.8.
Rozdzielczość (piksele): 160 x 128.
Liczba języków: 21.
Podświetlana klawiatura: tak.
Kolor: szary.
Produkt powystawowy.

Zestaw zawiera:

1 x Bezprzewodowy telefon stacjonarny Gigaset E560H.

Produkt powystawowy.
Brak instrukcji.

Opinie o produkcie (1)

Kacper Sokołowski

Serdecznie polecam

Negocjuj cenę

Znalazłeś produkt: "Bezprzewodowy telefon stacjonarny Gigaset E560H" taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.
Twoje informacje kontaktowe
* Pole wymagane

Zapytaj o produkt

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony