Elektroniczna klawiatura do zamka Burg Wächter TSE 4001 Home

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 199,00 zł 199.00
ilość
Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 4.8
Producent: Burg Wächter
Kod produktu: Burg_Wächter_TSE_4001

Szczegóły produktu

Elektroniczna klawiatura do zamka Burg Wächter TSE 4001 Home.

Opis produktu:

Nowoczesna alternatywa dla klasycznego klucza.

Nie musisz już nosić ze sobą niewygodnych kluczy. Od teraz z elektronicznym zamkiem do drzwi TSE 4001 Home możesz wygodnie korzystać z osobistego kodu dostępu lub opcjonalnie klucza radiowego . Elektroniczny cylinder zamka TSE Home jest łatwy w montażu. Jako narzędzie potrzebujesz tylko śrubokręta i klucza imbusowego, który jest zawarty w zestawie. Dzięki transmisji za pośrednictwem radia z otwarcia sygnału nie trzeba ani ciągnąć żadnych kabli ani do skonfigurowania połączenia internetowego przez łączenie. W celu uzyskania dostępu można zaprogramować łącznie do sześciu użytkowników . 1 użytkownik z tajnym kodem (6-cyfrowy kod administratora) oraz 5 opcjonalnych kluczy E-KEY TSE. Za pomocą tego praktycznego klucza radiowego możesz wygodnie otworzyć TSE 4001 jednym naciśnięciem przycisku. Oczywiście podczas procesu otwierania drogą radiową dane są idealnie zabezpieczone przed manipulacją. Prosty i elegancki design z TSE 4001 Dom jest nie tylko funkcjonalne, ale także nadmiernie upiększa swój dom wejście. Elektroniczny zamek drzwi i dopasowana klawiatura są dostępne w kolorze białym i matowym chromie.

Kompatybilny z drzwiami wejściowymi i wewnętrznymi.

Elektroniczna wkładka profilowa TSE może być stosowana do wszystkich drzwi o grubości do 120 mm (od 30/30 mm do 60/60 mm). Wkładka ta oferuje bardzo dużą elastyczność dzięki praktycznemu systemowi zamykania, który można bardzo precyzyjnie dopasować do Twoich drzwi. TSE 4001 Home jest kompatybilny zarówno z drzwiami wejściowymi, jak i zewnętrznymi i powinien być zainstalowany w miejscu chronionym przed warunkami atmosferycznymi. Aby uzyskać idealne połączenie radiowe między klawiaturą a wkładką, klawiaturę należy zamontować w odległości czterech metrów wokół drzwi. Instalacja TSE 4001 Home jest łatwa do wykonania za pomocą zaledwie kilku ruchów. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowego materiału do wiercenia ani montażu . Ponadto dotychczasowe okucia drzwi pozostają bez zmian. Elektroniczny cylinder TSE po prostu zastępuje mechaniczny cylinder profilowy. Gotowe! Baterie są zawarte w zakresie dostawy, dzięki czemu można bezpośrednio użyć wkładki i klawiatury.

Specyfikacja:

Marka: Burg Wächter.
Model: TSE 4001 Home 58300.
Kolor: szary.
Produkt powystawowy, sama klawiatura bez zamka.

Zestaw zawiera:

1 x Elektroniczna klawiatura do zamka Burg Wächter TSE 4001 Home.

Produkt powystawowy.
Brak instrukcji.

Opinie o produkcie (1)

Dariusz Dąbrowski

Produkt spełnił moje oczekiwania

Negocjuj cenę

Znalazłeś produkt: "Elektroniczna klawiatura do zamka Burg Wächter TSE 4001 Home" taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.
Twoje informacje kontaktowe
* Pole wymagane

Zapytaj o produkt

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony