Menu

Grip do aparatów z serii RX0 i RX100 Sony VCT-SGR1

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 249,00 zł 249.00
ilość
Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 4.9
Producent: Sony
Kod produktu: Sony_VCT-SGR1

Szczegóły produktu

Grip do aparatów z serii RX0 i RX100 Sony VCT-SGR1.

Opis produktu:

Przeznaczenie:

Uchwyt VCT-SGR1 zaprojektowano z myślą o aparatach Sony RX0 oraz RX100. Jego zadaniem jest ułatwienie fotografowania i filmowania z najróżniejszych perspektyw, od żabiej po ptasią oraz kadrowania w pionie, co z pewnością zostanie docenione przez wideoblogerów korzystających z wymienionych aparatów.

Łatwiejsze kadrowanie.

Filmowanie siebie samego tak samo jak fotografowanie z góry lub blisko ziemi bywa niewygodne. Korzystając z niniejszego akcesorium, możesz ustawić pochylenie aparatu w zakresie od 70 stopni w górę do 100 stopni w dół, a następnie wygodnie wyzwolić migawkę. Dzięki takiej funkcji możesz rejestrować stabilne i kreatywne ujęcia oraz autoportrety i tzw. selfie.

Podręczny statyw.

Dodatkową zaletą stosowania uchwytu Sony VCT-SGR1 jest możliwość przekształcenia go w niewielki statyw. Wystarczy rozłożyć jego dolną część. Pozwoli Ci to fotografować w trudnych warunkach oświetleniowych z długimi czasami ekspozycji oraz nagrywać vlogi.

Przyciski ułatwiające obsługę.

Na uchwycie znajdują się przyciski funkcyjne, odpowiedzialne za wyzwalanie migawki oraz włączenie lub wyłączenie nagrywania oraz zoom. Zostały one rozmieszczone w taki sposób, aby umożliwić obsługę osobom lewo- i praworęcznym. Wspomniane funkcje działają po podłączeniu aparatu przez złącze microUSB. Należy też pamiętać, że funkcja zoomu jest dostępna jedynie z kamerami wyposażonymi w obiektyw zmiennoogniskowy.

Uniwersalność.

Uchwyt VCT-SGR1 został zaprojektowany głównie z myślą o aparatach RX0 i RX100, jednakże producent deklaruje współpracę z następującymi modelami: DSC-RX0, RX100M2, RX100M3, RX100M4, RX100M5, RX100M6, HX90V, HX90, HX80, HX60V, HX60, HX50V, HX50 oraz WX500.

Specyfikacja:

Marka: Sony.
Model: VCT-SGR1.
Kolor: czarny.
Produkt powystawowy.

Zestaw zawiera:

1 x Grip do aparatów z serii RX0 i RX100 Sony VCT-SGR1.

Opinie o produkcie (1)

Emilia Andrzejewska

Polecam

Negocjuj cenę

Znalazłeś produkt: "Grip do aparatów z serii RX0 i RX100 Sony VCT-SGR1" taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.
Twoje informacje kontaktowe
* Pole wymagane

Zapytaj o produkt

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony