Kamera do wideodomofonu IP VIRONE PLUTON VDP-51

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 99,00 zł 99.00
ilość
Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 4.8
Producent: Virone
Kod produktu: VIRONE_VDP-51_k

Szczegóły produktu

Wideodomofon domofon IP WiFi KKMOON S1038 Android i iOS.

Opis produktu:

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu kolejny zestaw gadżetów do zdalnej kontroli dostępu IP WiFi wideodomofon KKMOON S1038 z metalowym panelem antywandalowym, aplikacją Android i IOs . Głównym zadaniem tego „gadżetu” jest realizacja komunikacji wideo-audio ze zwiedzającym za pomocą sieci bezprzewodowych i Internetu. Oprócz podstawowych możliwości domofonu model ten posiada możliwość podglądu wideo z panelu, możliwość wykonania zdjęcia gościa w momencie komunikacji, możliwość zdalnego sterowania elektrozamkiem oraz co najważniejsze, że wszystko można zrobić zdalnie z dala od domu z urządzenia mobilnego (w zależności od dostępności Internetu).

Prezentowany domofon to nowoczesne iw pełni cyfrowe urządzenie, które zastąpiło stacjonarne wideodomofony. W przeciwieństwie do zwykłego domofonu, model ten ma tylko panel przywoławczy, który jest głównym elementem sterującym. Ten zewnętrzny panel wideo jest instalowany na zewnątrz i jest „kamerą”, a Twoje urządzenie mobilne - smartfon lub tablet - działa jako panel odbiorczy z ekranem. Należy zauważyć, że ten domofon IP działa z urządzeniami mobilnymi zarówno na Androida, jak i iOS.

Wystarczy więc tylko zainstalować ten domofon, podłączyć go do domowej sieci internetowej i zainstalować aplikację na swoim smartfonie. Po krótkiej konfiguracji w aplikacji możesz bez problemu korzystać ze wszystkich funkcji interkomu. Podłączenie tego domofonu do Internetu jest możliwe zarówno przewodowo, jak i za pomocą bezprzewodowych sieci Wi-Fi (przy użyciu routera Wi-Fi w domu). Aplikacja do tego interkomu jest wyspecjalizowana (od producenta), można ją bez problemu pobrać bezpłatnie zarówno z Play Market jak i AppStore.

Więcej informacji na temat metod połączenia, możliwości i ustawień aplikacji można znaleźć w instrukcji obsługi. Zewnętrznie panel zewnętrzny ma standardowy prostokątny kształt, a korpus jest wykonany ze stopu metalu. Ze względu na metalową obudowę panel ten można nazwać wandaloodpornym. Z przodu znajduje się obiektyw aparatu, obok którego znajdują się 3 diody podczerwieni i czujnik światła. Pod soczewką znajduje się głośnik, przycisk wywołania, otwór mikrofonu i dioda LED stanu. Po prawej stronie znajduje się złącze anteny bezprzewodowej 2,4 GHz.

Jak każdy domofon, ten model ma obudowę (daszek, korpus), która jest przymocowana do ściany, a sam panel jest do niej przymocowany. W tylnej części panelu znajdują się złącza do zasilania, elektrozamka i przewodowego Internetu. Należy zaznaczyć, że zasilanie tego układu jest stałe i odbywa się z sieci elektrycznej, układ nie posiada baterii rezerwowych ani akumulatorów. Schemat okablowania jest prosty - wideodomofon jest montowany na ścianie, podłączany do zasilania i elektrozamka (w razie potrzeby), następnie aplikacja jest instalowana w telefonie, panel wideo jest konfigurowany i dodawany w aplikacji, oraz system jest gotowy do pracy nad tym, możesz z niego bezpiecznie korzystać.

Po naciśnięciu przycisku wywołania na bramofonie aplikacja powiadomi Cię o tym, a Ty możesz widzieć, słyszeć i komunikować się z dzwoniącym przy drzwiach z dowolnego zakątka świata. Jak już niejednokrotnie zauważono, panel posiada wyjście przekaźnikowe, które pozwala na podłączenie elektrozamka i sterowanie nim poprzez aplikację. Ta funkcja umożliwia wykorzystanie tego urządzenia jako prostego systemu kontroli dostępu.

Podobnie jak stare domofony, w których do otwierania służył specjalny przycisk na panelu domofonu, model ten może sterować elektrozamkiem bezpośrednio z aplikacji. Co więcej, ten domofon może służyć jako remedium na złodziei, czyli założyć elektrozamek i sterować jego otwieraniem z poziomu smartfona, bez użycia klucza. Dzięki temu wideodomofonowi i aplikacji sterującej będziesz mógł nie tylko otworzyć drzwi, porozumieć się z gościem czy zobaczyć go na ekranie smartfona, ale także nagrać film czy zrobić zdjęcie.

Ta opcja jest bardzo przydatna, ponieważ pozwoli ci zidentyfikować, kto przychodzi do ciebie w dowolnym momencie, na podstawie zdjęcia lub wideo. Jednym słowem, łatwo jest znaleźć aplikacje dla tego nowego produktu, a we współczesnym cyfrowym świecie i zatrudnieniu ludzi ten wideodomofon IP WiFi KKMOON S1038 z metalowym panelem antywandalowym, aplikacją na Androida i IOs nie dostaniesz tylko zdalne urządzenie kontroli dostępu, ale znacznie oszczędza Twój czas.

Cechy:
-Zdalne użycie przez sieci bezprzewodowe.
-Zdalne sterowanie odwiedzającymi za pomocą smartfona i internetu.
-Możliwość połączenia z Internetem zarówno przewodowo, jak i bezprzewodowo.
-Możliwość zdalnego dostępu do urządzeń mobilnych poprzez system Android i iOS.
-Obsługuje nagrywanie, fotografowanie, kontrolę wizualną, otwieranie drzwi itp. za pomocą aplikacji.
-Możliwość wykrycia ruchu przed bramofonem z powiadomieniem.
-Wsparcie i pełna kompatybilność z zamkami elektrycznymi DC12V NO / NC.
-Obecność oświetlenia podczerwonego do pracy w ciemności.
-Funkcja automatycznego obracania podczerwieni w słabym świetle.
-Ta wielojęzyczna aplikacja obsługuje język angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański, holenderski, portugalski, włoski, japoński, koreański, polski, ukraiński, węgierski, chiński.

Specyfikacja:

Marka: KKmoon.
Kolor: srebrny.
Produkt nowy.

Zestaw zawiera:

1 x Wideodomofon domofon IP WiFi KKMOON S1038 Android i iOS.

Produkt powystawowy.
Brak instrukcji.

Opinie o produkcie (1)

Gracjan Górecki

Serdecznie polecam

Negocjuj cenę

Znalazłeś produkt: "Kamera do wideodomofonu IP VIRONE PLUTON VDP-51" taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.
Twoje informacje kontaktowe
* Pole wymagane

Zapytaj o produkt

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony