do kasy suma: 0,00 zł

Klawiatura mechaniczna dla graczy Logitech G413 Gaming www.KupCoChcesz.pl

Dostępność: brak towaru
Cena: 89,00 zł 89.00
     U Ciebie we wtorek!
ilość
Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 5
Producent: Logitech
Kod produktu: G413GAMING
Szczegóły produktu

Klawiatura mechaniczna dla graczy LOGITECH G413 GAMING.

Klawiatura G413 została przemyślana, zaprojektowana i wyprodukowana w celu dostarczenia zaawansowanej wydajności z właściwym zestawem funkcji. Smukła obudowa o kształcie ostrza została wykonana z lekkiego stopu aluminium 5052 o wysokiej wytrzymałości. Spodnia strona obudowy zapewnia możliwość regulacji długości kabla zestawu słuchawkowego i myszy oraz jest wyposażona w regulowane nóżki z gumowymi stabilizatorami pozwalające ustawić ją pod odpowiednim kątem.

SPRĘŻYNUJĄCY PRZEŁĄCZNIK ROMER-G.
Przełączniki sprężynujące Romer-G cechują się niewielką odległością aktywacji na poziomie 1,5 mm, co sprawia, że są o 25% szybsze 11,5 mm kontra 2,0 mm w porównaniu do standardowych przełączników mechanicznych.w porównaniu do standardowych, konkurencyjnych przełączników mechanicznych. Sprężynujący przełącznik Romer-G to perfekcyjne połączenie szybkości, precyzji i cichego działania. Gwarantuje pewność i wyczuwalną reakcję podczas aktywacji.

PRECYZYJNE PODŚWIETLENIE KLAWISZY.
Przełącznik Romer-G został również zaprojektowany z myślą o precyzyjnym i czytelnym podświetleniu klawiszy. Dzięki temu klawisze są zawsze widoczne, ale nie rozpraszają, co jest szczególnie użyteczne w czasie (tych najatrakcyjniejszych) nocnych sesji. Klawiatury G413 Carbon z jaskrawoczerwonym podświetleniem klawiszy oraz G413 Silver o klasycznym, białym kolorze podświetlenia wyróżniają się zdecydowanym wyglądem charakterystycznym dla klasy premium.2Klawiatury G413 Carbon i G413 Silver są sprzedawane oddzielnie.

STOP ALUMINIUM STOSOWANY W LOTNICTWIE.
Górna część obudowy wykonana ze szczotkowanego stopu aluminiowo-magnezowego 5052 służy jako szkielet klawiatury. Dzięki temu uzyskano eleganckie, wyważone wzornictwo i komplet funkcji. Wykonana z materiałów najwyższej jakości klawiatura G413 oferuje wygląd i wydajność na najwyższym poziomie.

PORT USB PASSTHROUGH.
Dodatkowy dedykowany kabel USB łączy port USB passthrough z osobnym wejściem, co gwarantuje dostęp do pełnej mocy zasilania i przepustowości danych. Używaj portu w klawiaturze G413, jak każdego innego portu USB.

STEROWANIE MULTIMEDIAMI NA WYCIĄGNIĘCIE DŁONI.
Steruj dźwiękiem, nie przerywając gry Klawisze funkcyjne na klawiaturze G413 posiadają przyciski sterowania multimediami, co pozwala na natychmiastowe odtwarzanie, wstrzymywanie i wyciszanie. Przechodź do następnego utworu naciśnięciem jednego przycisku lub podkręć głośność aktualnie odtwarzanego. Skorzystaj z funkcji przełącznika klawisza FN w oprogramowaniu Logitech G HUB, aby skonfigurować klawisze do domyślnej obsługi poleceń multimedialnych.

NAKŁADKI KLAWISZY DO GIER.
Do klawiatury G413 dołączono 12 fasetowanych nakładek klawiszy, dzięki czemu można dostosować najważniejsze klawisze do gier tak, aby pasowały do ulubionej gry lub postaci. Zamieniaj je w szybki i łatwy sposób przy użyciu dołączonego narzędzia do wyjmowania klawiszy.

ZAAWANSOWANY FUNKCJE GIER.
Włącz tryb gry dezaktywujący klawisze, które mogą zakłócić grę, takie jak klawisz Windows. 26 klawiszy z funkcją przytrzymywania wielu klawiszy jednocześnie umożliwia naciśnięcie praktycznie dowolnej liczby klawiszy wraz z klawiszami modyfikującymi (Control, Alt, Shift) w dowolnej kolejności, aby wykonać żądane polecenie. Dodatkowo dostrojona pod kątem wysokiej wydajności ochrona przed blokadą po naciśnięciu kilku klawiszy zapewnia niezawodną kontrolę podczas jednoczesnego wykonywania wielu poleceń w grze.

PROGRAMOWALNE MAKRA.
Użyj oprogramowania G HUB, aby przypisać niestandardowe funkcje i polecenia makr do klawiszy F1–F12. Zaoszczędź czas podczas wykonywania obecnego ataku i na planowaniu kolejnego. Z klawiaturą G413 można wykonywać skomplikowane polecenia bądź wyzwalać szereg działań lub czarów w odpowiednim czasie przez naciśnięcie klawisza.

Dane techniczne:< strong>
Odległość aktywacji: 1,5 mm.
Kabel: 1,8 m.
Windows® 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7.
Port USB (do podłączenia klawiatury).
Drugi port USB (do podłączenia portu USB passthrough).
(Opcjonalnie) Dostęp do Internetu na potrzeby oprogramowania Logitech G HUB.
Wysokość: 132 mm.
Szerokość: 445 mm.
Głębokość: 34 mm.
Masa (bez kabla): 1,105 g.
Wytrzymałość: 70 milionów naciśnięć klawiszy.
Odległość aktywacji: 1,5 mm.
Siła aktywacji: 45 g.
Łączny zakres ruchu: 3,2 mm.
USB typu A (przewodowe).
Protokół USB: USB 2.0.
Szybkość złącza USB: Full Speed.
Wskaźniki (LED): 2.
Porty USB (wbudowane): 1, USB 2.0.
Jeden kolor (5 stałych poziomów jasności).
G413 Silver: biały.
G413 Carbon: czerwony.
KLAWISZE SPECJALNE.
Przełączanie podświetlenia: FN+F7.
Tryb gry: FN+F8.
Sterowanie multimediami: FN+F9 F10 F11 F12.
Produkt używany.
Bez instrukcji obsługi.

Zestaw zawiera:< strong>
1 x Klawiatura mechaniczna dla graczy LOGITECH G413 GAMING.

Produkt używany.
Towar sprawdzony i przetestowany, w pełni sprawny, praktycznie jak nowy.
Brak opakowania.
Brak instrukcji.

Opinie o produkcie (1)

Kazimierz Opaliński

4 lipca 2020

Polecam

Negocjuj cenę

Znalazłeś produkt: "Klawiatura mechaniczna dla graczy Logitech G413 Gaming" taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.
Twoje informacje kontaktowe
* Pole wymagane

Zapytaj o produkt

* - Pole wymagane
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.

Naciskając, Zamawiam, w dalszym kroku możliwy jest, Zakup bez rejestracji!

Lub zarejestruj się, a dostaniesz 5% zniżki.

Kategoria Erotyka i E-papierosy jest tylko dla dorosłych!
Masz skończone 18 lat?

Producenci

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony