Krótkofalówka Walkie-Talkie Motorola XT420 bez baterii

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 229,00 zł 229.00
ilość
Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 4.9
Producent: Motorola
Kod produktu: Motorola_XT420_bb

Szczegóły produktu

Krótkofalówka Walkie-Talkie Motorola XT420 bez baterii.

Opis produktu:

Kompatybilność:
XT420 i XT460 są kompatybilne z XTNi w zakresie kanałów częstotliwości i kodów (możliwość klonowania ustawień za pomocą specjalnego kabla lub w ładowarce wielostanowiskowej).

Wysoka wytrzymałość.
Seria ta jest wytrzymała i odporna na niesprzyjające warunki i trudy intensywnej eksploatacji – płyta główna jest wykonana w technice metalowego odlewu, sprzęt spełnia wymagania amerykańskiej normy wojskowej 810 oraz normy IP55. Motorola poddała radiotelefony morderczemu testowi przyspieszonego zużycia symulującego nawet pięcioletni okres eksploatacji sprzętu w terenie (deszcz i wiatr o stałym natężeniu działający przez 30 minut na wszystkie powierzchnie urządzenia, do 9 godzin wibracji symulujących warunki w jakich radiotelefon może się znajdować w czasie przenoszenia lub transportu, 48 godzin ekspozycji urządzenia na działanie słonej mgły, nawiewanie kurzu i pyłu na wszystkie powierzchnie urządzenia przez 6 godzin, 18 wstrząsów o minimalnej sile 40G każdy). Obudowa radiotelefonów została pokryta powłoką antybakteryjną zapobiegającą rozwojowi pleśni i drobnoustrojów na powierzchni radiotelefonu.

Opis kanałów.
Urządzenia umożliwiają tzw. alias kanałów czyli przydzielenie dla kanałów nazwy zdefiniowanej przez użytkownika (w modelu XT460), w modelach bez wyświetlacza do potwierdzenia służy zapowiedź kanału (zapowiedzi kanału informują użytkownika o tym, który kanał został aktualnie wybrany, dostępnych jest 16 nagranych nazw kanałów, odpowiadających na przykład poszczególnym działom firmy, takim jak obsługa klienta, ochrona itd.) - nie trzeba sprawdzać ustawień, odpinać radiotelefonu z futerału lub pasa.

VOX.
Nadawanie w radiotelefonie może być załączane głosem (funkcja VOX), nawet bez dodatkowych akcesoriów audio – funkcja przydatna np. w firmach instalacyjnych.

Wysoka jakość audio.
XT420 i XT460 charakteryzują się wysoką jakością audio, zostały wyposażone we wbudowany głośnik o mocy aż 1500 mW - zapewni to lepszą słyszalność np. na budowie przy pracujących urządzeniach.

Duży zasięg.
Zasięg urządzeń w linii prostej wynosi aż do 9 kilometrów (może się różnić w zależności od ukształtowania terenu i warunków).

Długi czas pracy.
Urządzenia zapewniając czas pracy aż do 20 godzin (w trybie oszczędzania baterii i 5/5/90) dzięki standardowej baterii w technologii Li-Ion o pojemności 2150 mAh.

Kompatybilne z akcesoriami XTNi/XTNiD.
Akcesoria audio są kompatybilne z XTNi/XTNiD, umożliwia to ekonomiczne wykorzystanie zasobów łączności w przedsiębiorstwie.

Specyfikacja:

Marka: Motorola.
Model: XT420.
Kolor: czarny.
Produkt używany.

Zestaw zawiera:

1 x Krótkofalówka Walkie-Talkie Motorola XT420 bez baterii.

Opinie o produkcie (1)

Maksymilian Jasiński

Polecam

Negocjuj cenę

Znalazłeś produkt: "Krótkofalówka Walkie-Talkie Motorola XT420 bez baterii" taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.
Twoje informacje kontaktowe
* Pole wymagane

Zapytaj o produkt

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony