Krótkofalówka Walkie Talkie Retevis RT45 Plus FRS PMR446

Cena: 59,00 zł 59.00
ilość
Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 4.9
Producent: Retevis
Kod produktu: Retevis_RT45_p

Szczegóły produktu

Krótkofalówka Walkie Talkie Retevis RT45 Plus FRS PMR446.

Opis produktu:

Monitor dwukanałowy.

Gdy ta funkcja jest włączona, radiotelefon RT45 może odbierać sygnały z dwóch różnych częstotliwości. Jeśli chcesz skontaktować się z dwoma towarzyszami w tym samym czasie, możesz włączyć tę funkcję i ustawić obie częstotliwości na tę samą częstotliwość, co dwaj towarzysze, abyś mógł odbierać sygnały od dwóch innych towarzyszy na różnych częstotliwościach.

Wiele metod ładowania.

Wyposażony w 3 akumulatory Ni-MH każdy, kabel do ładowania USB, który może ładować dwie krótkofalówki w tym samym czasie.
Możesz go ładować za pomocą różnych interfejsów ładowania USB, takich jak ładowarka samochodowa, ładowarka USB, ładowarka USB do komputera, zasilanie mobilne i tak dalej.

Obowiązująca scena.

Dwukierunkowe radio RT45 nadaje się do różnych scenariuszy, takich jak domy, restauracje, połączenia floty, pola, lasy, wyprawy, magazyny, parki, kempingi, centra handlowe, narciarstwo, przystanie, statki itp.

Funkcja latarki.

Kiedy jesteś w słabo oświetlonym miejscu, takim jak pokój o słabym oświetleniu lub w nocy, możesz włączyć funkcję latarki RT45.
Wystarczy nacisnąć boczny przycisk latarki, aby szybko ją włączyć, nie potrzebujesz żadnych innych przycisków pomocy, jest bardzo wygodny i szybki. A w nagłych przypadkach możesz go również użyć jako pomocy.

Specyfikacja:

Producent: Retevis.
Model: RT45.
Kolor: biało-szary.
Produkt nowy.

Zestaw zawiera:

2 x Krótkofalówka Walkie Talkie Retevis RT45 Plus FRS PMR446.

Produkt powystawowy.
Brak instrukcji.

Opinie o produkcie (1)

Kazimierz Kołodziej

Polecam

Negocjuj cenę

Znalazłeś produkt: "Krótkofalówka Walkie Talkie Retevis RT45 Plus FRS PMR446" taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.
Twoje informacje kontaktowe
* Pole wymagane

Zapytaj o produkt

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony