Ładowarka mikroprocesorowa do akumulatorów Technoline BL-700

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 59,00 zł 59.00
ilość
Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 4.9
Producent: Technoline
Kod produktu: Technoline_BL-700

Szczegóły produktu

Ładowarka mikroprocesorowa do akumulatorów Technoline BL-700.

Opis produktu:

Ładowarka nowej generacji.
Zapewnij sobie szybkie i bezpieczne ładowanie akumulatorów z gniazdka sieciowego 230V. Ładowarka posiada mikroprocesor kontrolujący proces ładowania. Ładowanie przebiega szybko i jest bezpieczne dla akumulatorów poniważ są one chronione przed przegrzaniem oraz przeładowaniem. Po włączeniu ładowarki sprawdzany jest poziom naładowania akumulatora, a następnie rozpoczyna się proces ładowania. Po naładowaniu ładowarka przechodzi w stan podtrzymania i przerywa ładowanie. Dzięki temu nie ma obawy, że akumulator pozostawiony na za długi okres czasu w ładowarce zostanie przeładowany lub uszkodzony.

NiCd i NiMH typu AA AAA.
Ładowarka służy do ładowania akumulatorów NiCd i NiMH typu AA i AAA. Proces ładowania sterowany jest za pomocą procesora (ujemna delta V) oraz czujnika temperatury (ładowanie jest przerywane jeśli temperatura ogniwa przekroczy 53 °C). W każdym obwodzie można wybrać oddzielnie tryb pracy ładowarki. BC-700 to procesorowa ładowarka, która zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki swoim możliwościom, nie tylko naładuje, rozładuje, sformatuje, ale dokona także testu faktycznej pojemności akumulatorków. Już nie musisz wierzyć na słowo kupując akumulatorki o niesamowicie dużej pojemności - sam sprawdź ich pojemność.

Wbudowany wyświetlacz i dodatkowe tryby.
Na wyświetlaczu LCD wskazywane są parametry oddzielnie dla każdej komory ładowania. Za pomocą 7 przycisków, w które wyposażona jest ładowarka, możemy zobaczyć prąd ładowania, prąd rozładowania, napięcie, pojemność, czas ładowania, tryb pracy oddzielnie dla każdego obwodu. Po zakończeniu procesu ładowania urządzenie przechodzi w tryb odświeżania akumulatorów. Napięcie ładowania zostaje zmniejszone w celu jedynie podtrzymania stopnia naładowania. Ładowarka umożliwia niezależne rozładowanie ogniw w celu uniknięcia efektu pamięci (szczególnie ważne dla baterii NiCd) dla każdego kanału prądami: 100mA, 200mA, 350mA, po czym następuje automatyczne przejście do ładowania ogniw prądem dwukrotnie większym niż były rozładowywane. Z kolei funkcja testu umożliwia pomiar pojemności akumulatorów poprzez naładowanie ich, a następnie rozładowanie w celu określenia ich pojemności. Tryb odświeżania chroni baterie gdyż pozwala uzyskać optymalną pojemność zarówno dla nowych jak i wielokrotnie używanych ogniw (w tym dla długo nieużywanych ogniw i przy formowaniu nowych). Działanie funkcji polega na cyklicznym ładowaniu i rozładowywaniu akumulatorów do momentu osiągnięcia maksymalnej pojemności ogniwa.

Specyfikacja:

Typ akumulatorów: NiCd, NiMH.
Kompatybilne baterie: AAA (R03), AA (R6).
Liczba kanałów ładowania: 4.
Kontrola ładowania: Wyświetlacz.
Bezpieczeństwo:
-Zabezpieczenie przed przeładowaniem.
-Zabezpieczenie przed przegrzaniem.
Zasilanie: Sieciowe.
Kolor: czarny.
Produkt powystawowy.

Zestaw zawiera:

1 x Ładowarka mikroprocesorowa do akumulatorów Technoline BL-700.

Produkt powystawowy.
Brak instrukcji.

Opinie o produkcie (1)

Joanna Błaszczyk

Polecam

Negocjuj cenę

Znalazłeś produkt: "Ładowarka mikroprocesorowa do akumulatorów Technoline BL-700" taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.
Twoje informacje kontaktowe
* Pole wymagane

Zapytaj o produkt

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony