do kasy suma: 0,00 zł

Ładowarka mikroprocesorowa do akumulatorów Technoline BL-700 www.KupCoChcesz.pl

Dostępność: brak towaru
Cena: 59,00 zł 59.00
     U Ciebie pojutrze!
ilość
Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 4.9
Producent: Technoline
Kod produktu: Technoline-BL-700
Szczegóły produktu

Ładowarka mikroprocesorowa do akumulatorów Technoline BL-700

Ładowarka mikroprocesorowa Technoline BL-700 to nowoczesne urządzenie zapewniające szybkie i bezpieczne ładowanie akumulatorów zasilanych z gniazdka sieciowego 230V. Dzięki zastosowaniu mikroprocesora, proces ładowania jest kontrolowany w sposób precyzyjny, co przekłada się na skrócenie czasu ładowania oraz zwiększenie bezpieczeństwa akumulatorów. Wbudowane zabezpieczenia chronią akumulatory przed przegrzaniem i przeładowaniem, co wydłuża ich żywotność.

Ładowarka jest przeznaczona do akumulatorów NiCd i NiMH typu AA oraz AAA. Dzięki zaawansowanej technologii, proces ładowania jest precyzyjnie sterowany, a zastosowany czujnik temperatury zapobiega przegrzaniu ogniwa podczas ładowania. Dzięki możliwości wyboru trybu pracy dla każdego kanału ładowania, użytkownik ma pełną kontrolę nad procesem. BC-700 to nie tylko ładowarka, ale także tester pojemności akumulatorów, co pozwala sprawdzić ich rzeczywistą pojemność.

Wyposażona w wyświetlacz LCD, ładowarka umożliwia monitorowanie parametrów ładowania dla każdej komory osobno. Dzięki 7 przyciskom sterującym, użytkownik może śledzić prąd ładowania, prąd rozładowania, napięcie, pojemność, czas ładowania oraz tryb pracy dla każdego kanału. Po zakończeniu ładowania, urządzenie automatycznie przechodzi w tryb odświeżania akumulatorów, co pozwala utrzymać ich optymalną pojemność. Funkcja testu pozwala dodatkowo sprawdzić pojemność akumulatorów poprzez cykliczne ładowanie i rozładowanie.

Specyfikacja:

Typ akumulatorów: NiCd, NiMH
Kompatybilne baterie: AAA (R03), AA (R6)
Liczba kanałów ładowania: 4
Kontrola ładowania: Wyświetlacz
Bezpieczeństwo:
-Zabezpieczenie przed przeładowaniem
-Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Zasilanie: Sieciowe
Kolor: czarny
Produkt używany

Zestaw zawiera:

1 x Ładowarka mikroprocesorowa do akumulatorów Technoline BL-700
Produkt używany
Towar sprawdzony i przetestowany, w pełni sprawny, praktycznie jak nowy
Brak opakowania
Brak instrukcji

Opinie o produkcie (1)

Joanna Błaszczyk

28 stycznia 2021

Polecam

Negocjuj cenę

Znalazłeś produkt: "Ładowarka mikroprocesorowa do akumulatorów Technoline BL-700" taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.
Twoje informacje kontaktowe
* Pole wymagane

Zapytaj o produkt

* - Pole wymagane
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.

Naciskając, Zamawiam, w dalszym kroku możliwy jest, Zakup bez rejestracji!

Lub zarejestruj się, a dostaniesz 5% zniżki.

Kategoria Erotyka i E-papierosy jest tylko dla dorosłych!
Masz skończone 18 lat?
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony