Laktator elektryczny 2-fazowy Medela Swing bez klapki

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 299,00 zł 299.00
ilość
Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 4.9
Producent: KupCoChcesz
Kod produktu: Medela_Swing

Szczegóły produktu

Laktator elektryczny 2-fazowy Medela Swing bez klapki.

Opis produktu:

Laktator Medela Swing to urządzenie pomagające karmiącej mamie w powrocie do aktywności zawodowej, przy jednoczesnym kontynuowaniu żywienia dziecka własnym pokarmem. Laktator jest prosty w użyciu, montażu oraz utrzymaniu w czystości. Składa się z 5 głównych części. Przy pomocy klipsa można go przyczepić do paska, zawiesić na szyi, czy umieścić w kieszeni. Ma też inne zalety, które gwarantują komfort użytkowania.

Technologia dwufazowa.
Laktator Medela Swing to lekki, wygodny w obsłudze i bardzo popularny na całym świecie laktator elektryczny. Medela zastosowała w nim unikalną technologię dwufazową, dzięki której możliwe jest skrócenie czasu odciągania pokarmu. Laktator Medela Swing przychodzi z pomocą mamom, które nie mając problemów z laktacją zmuszone są odciągać pokarm ze względów zdrowotnych. Technologia dwufazowa, którą wykorzystuje laktator polega na naśladowaniu naturalnego odruchu ssania dziecka: fazę stymulacji i fazę ekspresji. Dzięki zastosowaniu tej technologii możliwe jest odciąganie większej ilości pokarmu w krótszym czasie.

Laktator elektryczny Medela pozwala na regulację siły odciągania pokarmu. Każda mama może dostosować moc pobierania pokarmu do swoich preferencji. Ma także możliwość dopasowania średnicy lejka do rozmiaru brodawki. W zestawie znajduje się standardowy lejek o średnicy 24 mm, ale każda mama po zmierzeniu średnicy swojej brodawki, może dopasować do niej odpowiedni rozmiar lejka. W sprzedaży dostępne są rozmiary: 21 mm, 27 mm, 30 mm oraz 36 mm. Laktator elektryczny Medela ma jeszcze jedną ważną zaletę. Jest bardzo cichy. Bez obaw można z niego korzystać w miejscach publicznych.

2-Phase Expression.
2-Phase Expression (odciąganie dwufazowe) imituje naturalny odruch ssania przez dziecko piersi matki. W trakcie badań Medela odkryła, że istnieją dwa etapy pobierania pokarmu przez dziecko: faza stymulacji i faza ekspresji. Opracowanie i zastosowanie technologi dwufazowej w laktatorach Medela powoduje, że mama odciąga więcej pokarmu w krótszym czasie.

Calma.
Calma to wyjątkowe rozwiązanie naśladujące proces naturalnego ssania piersi przez dziecko. Nie zaburza naturalnego rytmu oddychania a dziecko - podobnie jak w przypadku karmienia piersią musi wytworzyć podciśnienie podczas ssania, tak aby zapoczątkować laktację. Calma nie powoduje u dziecka gwałtownej zmiany nawyków przy pobieraniu pokarmu jak w przypadku naprzemiennego karmienia raz piersią, raz butelką.

Medela PersonalFit™.
Medela PersonalFit™ - sprawdź jaka jest średnica Twojej brodawki i dopasuj do niej odpowiedni rozmiar lejka. Laktatory Medela mają możliwość wymiany końcówki laktatora (lejka) co zapewnia komfortowe i bezbolesne odciąganie mleka. W każdym zestawie znajduje się standardowy rozmiar o średnicy 24 mm. W sprzedaży dostępne są również rozmiary: 21 mm, 27 mm, 30 mm oraz 36 mm.

BPA Free.
BPA Free (nie zawiera bisfenolu A). Wszystkie produkty Medela, mające styczność z mlekiem matki są pozbawione domieszek tego szkodliwego związku. Gwarancja najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny przy odciąganiu i przechowywaniu mleka.

Cechy:
-Supernowoczesny, elektryczny laktator zasilany sieciowo (ładowarka) lub bateriami (4 x AA).
-Praktyczny i wygodny. Mleko jest odciągane od razu do butelki - po zamontowaniu smoczka Calma mamy gotowy zestaw do karmienia.
-Regulacja siły odciągania - dopasuj moc pobierania pokarmu do swoich preferencji.
-Nie zawiera szkodliwego BPA.
-PersonalFit - możliwość dostosowania średnicy lejka do rozmiaru brodawki.
-Prosty w użyciu, montażu oraz utrzymaniu czystości - składa się tylko z 5 głównych elementów.
-Wygodny i ergonomiczny - bez problemu można go obsługiwać jedną ręką.
-Mobilny - kompaktowe rozmiary oraz niewielka waga umożliwiają wygodne przenoszenie.
-Solidny i wytrzymały na warunki zewnętrzne.
-Jest bardzo cichy - w miejscach publicznych zapewnia dyskrecję bezgłośną pracą.
-Nowatorskie technologie zastosowane w laktatorze Medela Swing™

Specyfikacja:

Marka: Medela.
Model: Swing.
Kolor: żółty.
Produkt powystawowy, bez buteleczki i klapki (sam laktator).

Zestaw zawiera:

1 x Laktator elektryczny 2-fazowy Medela Swing bez klapki.

Opinie o produkcie (1)

Kinga Szymańska

Polecam

Negocjuj cenę

Znalazłeś produkt: "Laktator elektryczny 2-fazowy Medela Swing bez klapki" taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.
Twoje informacje kontaktowe
* Pole wymagane

Zapytaj o produkt

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony