Lokalizator GPS WCDMA LK209C-3G magnes do pojazdu 20000mAh NoBox

Cena: 149,00 zł 149.00
ilość
Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 4.9
Producent: KupCoChcesz
Kod produktu: WCDMA_LK209C-3G

Szczegóły produktu

Lokalizator GPS WCDMA LK209C-3G magnes do pojazdu 20000mAh NoBox.

Opis produktu:

System nawigacji satelitarnej GPS obejmuje swoim zasięgiem cała kulę ziemską i dzięki temu daje nieograniczone możliwości w określaniu lokalizacji GPS samochodu, osoby oraz innego obiektu. Namierzanie może być prowadzone za pomocą niezależnych urządzeń zewnętrznych (nadajników GPS) oraz przy użyciu telefonów GSM. Dokładność mini lokalizatorów GPS mieści się w granicach od jednego do kilku metrów.

Lokalizatory GPS umożliwiają kontrolę rzetelności pracowników, poprzez sprawdzenie trasy samochodu służbowego. Dzięki temu rozwiązaniu wiemy gdzie i kiedy znajdował się samochód naszej firmy a w razie wątpliwości możemy zapisać dane a potem je odtworzyć. Nadajnik GPS to perfekcyjne rozwiązanie, które umożliwia lokalizację skradzionego samochodu bądź śledzenie wartościowej przesyłki.
Dzięki mini lokalizatorom GPS niewielkim nakładem finansowym oszczędzamy nasz czas i pieniądze!

Profesjonalne lokalizatory GPS wyposażone są w czujniki ruchu i system natychmiastowego komunikowania zmiany położenia - funkcja sprawdzająca się przy lokalizatorach używanych do namierzania samochodu. Do tego niektóre modele nadajników GPS posiadają nasłuch otoczenia, który pozwala przez telefon usłyszeć co dzieje się np. ze skradzionym autem. To kolejna funkcja zwiększająca szansę na odzyskanie skradzionego samochodu lub namierzenia osób bliskich. Mini lokalizatory GPS są wytrzymałe i mają niewielkie rozmiary, dlatego mieszczą się nawet w bagażu prawie nie powiększając jego wagi. W ten sposób można wykorzystać je jako sposób nadzoru nad dzieckiem przebywającym poza domem. Istnieją również specjalne lokalizatory GPS instalowane w zegarkach, których zadaniem jest ułatwienie opieki nad najmłodszymi.

Specyfikacja:

Model: LK209C-3G.
Kolor: czarny.
Produkt powystawowy.

Zestaw zawiera:

1 x Lokalizator GPS WCDMA LK209C-3G magnes do pojazdu 20000mAh NoBox.

Produkt powystawowy.
Brak instrukcji.

Opinie o produkcie (1)

Natasza Ostrowska

Polecam

Negocjuj cenę

Znalazłeś produkt: "Lokalizator GPS WCDMA LK209C-3G magnes do pojazdu 20000mAh NoBox" taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.
Twoje informacje kontaktowe
* Pole wymagane

Zapytaj o produkt

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony