Miernik wykrywacz promieniowania elektromagnetycznego GQ EMF-380 V2 3w1

Cena: 359,00 zł 359.00
     U Ciebie we wtorek!
ilość
Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 5
Producent: KupCoChcesz
Kod produktu: GQ-EMF-380

Szczegóły produktu

Miernik wykrywacz promieniowania elektromagnetycznego GQ EMF-380 V2 3w1.

Opis produktu:

Zaawansowany wielofunkcyjny cyfrowy miernik EMF ELF GQ EMF-380 V2 ( zgłoszony do opatentowania ) został zaprojektowany i opracowany przez GQ Electronics, Seattle, USA. Jest to przenośne i wygodne urządzenie. Może być stosowany w testach ogólnego przeznaczenia, wykrywaniu i innych zastosowaniach naukowych. Takich jak linia energetyczna , WiFi, telefon komórkowy, wieża komórkowa, kuchenka mikrofalowa , inteligentny licznik itp. Zintegrowane funkcje urządzenia obejmują trzyosiowe pola elektromagnetyczne, pole elektryczne, częstotliwość radiową (do 8 GHz) oraz dodatkową funkcję analizatora widma RF ( sześć pasm do 2.504 Ghz).
Miernik jest w stanie zidentyfikować / rozpoznać wspólne źródło na podstawie zmierzonego pola elektromagnetycznego / RF, takie jak linia zasilająca , WiFi / telefon komórkowy, wieża komórkowa, kuchenka mikrofalowa itp. Posiada również wbudowany alarm dźwiękowy i wizualny. Może być stosowany do wykrywania i monitorowania EMF, EF, RF zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, a także w innych podobnych środowiskach. Może stale monitorować promieniowanie, gdy jest podłączone do portu USB jako źródło zasilania. Gdy urządzenie jest podłączone do komputera, oprogramowanie komputerowe może pobrać dane promieniowania na komputer, a użytkownik może je później przeanalizować. Urządzenie ma również czarno-biały moduł LCD o wysokim kontraście i jeden przedni wskaźnik LED.
Unikalna funkcja przeglądarki RF GQ wizualizuje promieniowanie RF dokładnie na ekranie. Za pomocą przeglądarki RF użytkownik może zobaczyć szacunkowe dane dotyczące cyfrowej transmisji RF w bajtach i histogram spektralny mocy RF.
Miernik zainstalował wiele czujników, aby zapewnić maksymalny pomiar skali / zakresu i najwyższą dokładność. .
Dzięki otwartemu protokołowi komunikacyjnemu użytkownik może wysyłać polecenia do urządzenia, aby uzyskać wszystkie dane zdalnie. Pozwala to na łatwiejszą integrację urządzenia z dowolnym innym systemem,
Urządzenie jest wyposażone w port USB, wykorzystywane do komunikacji i zasilania zewnętrznego / ładowanie wewnętrznego naładowania akumulatora Li-Ion 3.7V.

Dane techniczne:

EMF (pole elektromagnetyczne) Potrójna oś (X, Y, Z) do 400 Khz, Zakres: 0,00 ~ 500mG, 0,00 do 50µT. Rozdzielczość: 0,1 mG.
EF ( pole elektryczne): 0 V / m do 1000 V / m, rozdzielczość: 0,1 V / m.
Zakres RF ( pole częstotliwości radiowej): 0,02 µW / m² ~ 9999 mW / m², Rozdzielczość: 0,01 μW / m², 0,1 mV / m, 0,001 μW / cm ², 1dB, Częstotliwość: do 8 GHz.
Analizator widma RF: pasmo 1: 150 kHz - 531 kHz, pasmo 2: 520 kHz - 1710 kHz, pasmo 3: 64 MHz - 108 MHz. pasmo 4: 2,3 MHz - 25,34 MHz, pasmo 5: 240 MHz - 1040 MHz, pasmo 6: 2,4 GHz - 2,504 GHz.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby wykryć promieniowanie EMF, ELF, EF i RF.
Wyświetlacz All-in-One pozwala zobaczyć odczyt ze wszystkich czujników jednocześnie.
Zaawansowane funkcje i wiele czujników, aby zapewnić najlepszą detekcję z pól elektromagnetycznych, EF i RF.
Kompaktowa konstrukcja dla łatwego testowania i pomiaru.
Sugestia bezpieczeństwa pozwala natychmiast zrozumieć obecną sytuację.
Rozpoznawanie źródła promieniowania zapewnia najszybszy sposób na znalezienie źródła promieniowania.

Klasyczna opcja wyświetlania umożliwia szybkie dostosowanie aplikacji.
Dzięki tradycyjnemu wyświetlaczowi w stylu analogowym dane stają się jeszcze łatwiejsze i szybsze do zrozumienia.
Lewy i prawy pionowy słupek są również rzutami oka na poziom promieniowania EF i EMF.
Sugestia bezpieczeństwa dużymi czcionkami dla łatwiejszego czytania.
Zegar czasu rzeczywistego wyświetla aktualny czas dla testów zależnych od czasu.
Przednia dioda LED wyświetla alarm po uruchomieniu.

Wykres EF EF w czasie rzeczywistym.
Przedstawia dokładne zmiany poziomu promieniowania elektromagnetycznego i EF wykryte w ciągu ostatnich 45 sekund. Prawa strona wykresu pokazuje odczyt dla EMF i EF.

Przeglądarka RF.
GQ RF Browser to unikalna funkcja detektora GQ EMF. Wykres w czasie rzeczywistym oparty jest na czujnikach o wysokiej czułości. Ten wykres pokazuje telefon komórkowy, który właśnie otrzymał wiadomość tekstową.

Wykres widma RF.
Zaawansowani użytkownicy mogą korzystać z wbudowanego analizatora widma RF, aby wykryć moc sygnału RF na określonej częstotliwości. Ten wykres pokazuje dwa wykryte w tym samym czasie sygnały RF: kuchenkę mikrofalową i sygnał WiFi.

Histogram rozdziału energii w czasie rzeczywistym.
Dystrybucja mocy RF jest kolejnym ważnym czynnikiem pozwalającym zrozumieć, jak zmienia się moc promieniowania RF w tym okresie. Ten wykres pokazuje, że najwyższa moc RF wynosi 6,47% całości przy 0,049 miliwata na metr kwadratowy w okresie testowania.

Nieograniczone aplikacje.
Wykrywanie EMF, ELF, EF i RF ze wszystkich urządzeń elektronicznych, ale nie tylko.
EMF-380 może zrobić więcej niż tutaj. To nie tylko narzędzie, ale także nauczyciel. Użytkownik nauczy się i odkryje z niego niewidzialny świat.

Zestaw zawiera:

1 x Miernik wykrywacz promieniowania elektromagnetycznego GQ EMF-380 V2 3w1.

Produkt używany.
Towar sprawdzony i przetestowany, w pełni sprawny, praktycznie jak nowy.
Brak opakowania.
Brak instrukcji.

Opinie o produkcie (1)

Nikodem Perzyński

Polecam

Negocjuj cenę

Znalazłeś produkt: "Miernik wykrywacz promieniowania elektromagnetycznego GQ EMF-380 V2 3w1" taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.
Twoje informacje kontaktowe
* Pole wymagane

Zapytaj o produkt

* - Pole wymagane
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.

Nowości

Drukarka etykiet Brother P-Touch 210E

Drukarka etykiet Brother P-Touch 210E

59,00 zł
szt.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony