Obroża elektryczna NUM caliAXES Canicom 800

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 249,00 zł 249.00
ilość
Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 4.9
Producent: KupCoChcesz
Kod produktu: NUM'AXES_Canicom_800

Szczegóły produktu

Obroża elektryczna NUM caliAXES Canicom 800.

Opis produktu:

Zasięg działania.

Num Axes Canicom 800 pomoże Ci trenować psa bez użycia smyczy w odległości do 800 metrów. Taki zasięg jest wystarczający do podstawowej i profesjonalnej tresury psów. Num Axes Canicom 800 to idealny wybór do użycia w mieście i w lesie.

Typ korekcji.

Num Axes Canicom 800 koryguje zachowane psa poprzez sygnał dźwiękowy oraz impuls elektrostatyczny, który możesz ustawić na 15 poziomach. Bez problemu dostosujesz poziom impulsu do wrażliwości Twojego psa. Moc impulsu możesz w każdym momencie zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą przycisków na nadajniku. 2 rodzaje impulsu. Krótki trwający poniżej sekundy. Ciągły, wysyłany tak długo jak długo przytrzymywany jest przycisk impulsu (maksymalnie 8 sekund). Funkcja booster. Jest to przycisk, którego intensywność ustawiasz przed treningiem. Wykorzystywany do natychmiastowej korekcji psa w niebezpiecznych, nagłych sytuacjach, gdy zwykły impuls może nie wystarczyć.

Baterie i ładowanie.

Odbiornik i nadajnik jest zasilany przez 3V baterię, stan baterii nadajnika wyświetlany jest przez ekran LCD, bateria wystarczy na wysłanie 30 000 sygnałów. Stan baterii w odbiorniku ocenisz na podstawie kontrolki LED, bateria w obroży wystarcza na około 2 miesiące.

Ekran.

Num Axes Canicom 800 ma wysokiej jakości podświetlany ekran LCD, dzięki któremu możesz trenować psa w dzień i noc. Na ekranie są dostępne wszystkie informacje - typ korekcji, ilość psów, moc impulsu, moc sygnału i poziom naładowania baterii.

Specyfikacja:

Zasięg: 800 m.
Wielkość psa: Małe | Średnie | Duże.
Liczba psów: Dla dwóch psów.
Wodoodporność: Wodoszczelny.
Wymiary nadajnika: 108 x 55 x 24 mm.
Zasilanie nadajnika: Wymienialne baterie.
Kolor: czarny.
Produkt nowy, bez odbiornika.

Zestaw zawiera:

1 x Obroża elektryczna NUM caliAXES Canicom 800.

Opinie o produkcie (1)

Dagmara Rutkowska

Polecam

Negocjuj cenę

Znalazłeś produkt: "Obroża elektryczna NUM caliAXES Canicom 800" taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.
Twoje informacje kontaktowe
* Pole wymagane

Zapytaj o produkt

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony