Oscyloskop komputerowy USB PicoScope 2204A 10MHz 2-kanałowy

Dostępność: brak towaru
Cena: 489,00 zł 489.00
     U Ciebie we wtorek!
ilość
Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 5
Producent: KupCoChcesz
Kod produktu: 2204A
Szczegóły produktu

Oscyloskop komputerowy USB PicoScope 2204A 10MHz 2-kanałowy.

Dwukanałowy oscyloskop z 10MHz pasmem analogowym, generatorem arbitralnym. Model dostarczany bez sond pomiarowych. Rozwiązanie dla tych klientów którzy posiadają już oscyloskopowe sondy pomiarowe.

PicoScopy serii 2000 to – oscyloskop, analizator widma i generator arbitralny w jednym ultra-kompaktowym urządzeniu.

2 lub 4 kanały analogowe do 1 GS/s - rzeczywista częstotliwość próbkowania.
do 100 MHz - pasmo dla sygnałów analogowych.
Wbudowany generator standardowy lub arbitralny.
Kompaktowe wymiary.
Zasilanie z portu USB.

Pełne laboratorium pomiarowe.
PicoScope 2000 to nie tylko wydajne dwu-kanałowe lub cztero-kanałowe oscyloskopy: wykorzystując to samo oprogramowanie, które obsługuje droższe modele, można zmienić oscyloskopy rodziny PicoScope 2000 w analizator widma, generator przebiegów standardowych lub generator arbitralny (AWG).

PicoScope 220xA-dimensions-illustrationDuża wydajność w małej kieszeni.
Małe rozmiary oscyloskopów USB rodziny PicoScope 2000 pozwalają zabrać je w każde miejsce. Te małe kompaktowe oscyloskopy są wystarczająco małe aby zmieściły się do torby z notebookiem oferując taką samą wydajność jak kilkakrotnie większe oscyloskopy konkurencji za kilka krotnie niższą cenę. Dwu-kanałowe oscyloskopy rodziny PicoScope 2000 umożliwiają przechwytywanie sygnałów z częstotliwością próbkowania nawet do 1 gigasampli na sekundę. Dla sygnałów okresowych przy wykorzystaniu trybu ETS częstotliwość próbkowania może zostać zwiększona do 10 gigasampli na sekundę. Tak wysoka częstotliwość próbkowania w połączeniu z buforem na 40 000 próbek i 200 MHz pasmem pozwala zastosować oscyloskopy tej rodziny w szerokiej gamie aplikacji.

Wygoda i szybkość.
Rodzina oscyloskopów PicoScope 2000 zasilana jest bezpośrednio z portu USB 2.0 – nie trzeba więc martwić się o baterie czy zewnętrzny zasilacz. Port USB 2.0 zapewnia szybki przesył danych do komputera co pozwala uzyskać obraz o wysokiej rozdzielczości.

PicoScope 220xA-inside.
Możesz ufać temu co widzisz.
Większość oscyloskopów budowana jest pod kątem obniżenia ceny, natomiast oscyloskopy Pico Technology projektowane są w taki sposób, aby zrealizować założoną wcześniej specyfikację na jak największym poziomie. Precyzyjne rozmieszczenie elementów na płytce PCB, odpowiednie prowadzenie masy i ekranowanie znaczenie redukuje poziom szumów, przesłuchów i zakłóceń harmonicznych. Lata doświadczenia w projektowaniu pozwoliły znacznie poprawić odpowiedź impulsową i płaskość pasma przenoszenia.

Wiadomość którą chcemy przekazać jest bardzo prosta - kiedy badasz jakiś układ naszym oscyloskopem, możesz ufać temu co widzisz na ekranie.

Zaawansowane oprogramowanie sterujące.
W przeciwieństwie do innych tanich oscyloskopów zwykle dostarczanych z oprogramowaniem o ograniczonej funkcjonalności, oscyloskopy PicoScope 2200 dostarczane są z tym samym oprogramowaniem PicoScope 6,które znajduje się w zestawie z najdroższymi oscyloskopami z oferty firmy Pico Technology. Wystarczy jedna instalacja żeby obsługiwać kilka oscyloskopów. Oprogramowanie PicoScope 6 jest bardzo zaawansowane, ale proste w obsłudze. Interfejs jest znany ze środowiska Windows, dzięki czemu obsługa oprogramowania jest bardzo intuicyjna. Dane mogą być zapisane w różnych formatach, w tym tekstowym CSV, graficznym PNG i BMP oraz formacie binarnym programu MATLAB. Dołączone są sterowniki i przykłady napisane w LabVIEW, C / C + +, Delphi i Visual Basic umożliwiające integrację oprogramowania PicoScope 6 z własnymi aplikacjami. Oprogramowanie PicoScope 6 jest regularnie aktualizowane – pojawiają się nowe funkcje i usprawnienia. Aktualizacje można pobrać bezpłatnie ze strony Pico Technology.

Analizator widma.
W oprogramowaniu PicoScope za pomocą jednego kliknięcia można przełączyć się z dziedziny czasu na dziedzinę częstotliwości i wykorzystywać oscyloskop jako analizator widma.

Generator i generator arbitralny.
Wszystkie oscyloskopy rodziny PicoScopes 2000 wyposażone są w wbudowany generator sygnału wyjściowego, który możne generować standardowe przebiegi znajdujące się w bibliotece przebiegów. Można również zdefiniować własne przebiegów wykorzystując moc wbudowanego generatora przebiegów arbitralnych (AWG).

Wszystko czego potrzeba w rozsądnej cenie
Ultra-kompaktowe oscyloskopy PicoScope 2200A oferują potężną wydajność i funkcje w cenie, która sprawia, że są idealne dla wszystkich, hobbystów i inżynierów, serwisantów, dla użytkowników edukacyjnych i zawodowych. Ich mała, ale solidna konstrukcja sprawia, że naprawdę można je zabrać w dowolnym miejsce. Nie trzeba się martwić o dostęp do energii elektrycznej czy baterii. Znajomy windowsowy interfejs sprawia, że oprogramowanie jest łatwe w obsłudze i wygodne w codziennym użyciu. Darmowe aktualizacje oprogramowania zapewniają zawsze najnowsze funkcje i ulepszenia. Wszystko czego potrzeba (dwukanałowy oscyloskop, analizator widma, generator przebiegów i rejestrator danych) dostarczane jest w jednym pakiecie w atrakcyjnej cenie.


Zestaw zawiera:

1 x Oscyloskop komputerowy USB PicoScope 2204A 10MHz 2-kanałowy.

Produkt używany.
Towar sprawdzony i przetestowany, w pełni sprawny, praktycznie jak nowy.
Brak opakowania.
Brak instrukcji.

Opinie o produkcie (1)

Karol Tenel

Polecam. Sprawne

Negocjuj cenę

Znalazłeś produkt: "Oscyloskop komputerowy USB PicoScope 2204A 10MHz 2-kanałowy" taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.
Twoje informacje kontaktowe
* Pole wymagane

Zapytaj o produkt

* - Pole wymagane

Naciskając, Zamawiam, w dalszym kroku możliwy jest, Zakup bez rejestracji!

Lub zarejestruj się, a dostaniesz 5% zniżki.

Kategoria Erotyka i E-papierosy jest tylko dla dorosłych!
Masz skończone 18 lat?

Producenci

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony