Płyta kompaktowa film Tod in Bangkok DVD www.KupCoChcesz.pl
Niesamowita płyta DVD "Tod in Bangkok"
Każda opowieść ma swój epicki finał, tak samo jak ta podróż do magicznej krainy Śródziemia. "Powrót Króla" to trzeci akt wyczekiwanego spektaklu reżysera Petera Jacksona, który zapewnia widowiskowe zakończenie sagi Władca Pierścieni.
Po dwóch poprzednich częściach nie ma wątpliwości, że aktorzy są niezwykle utalentowani, a efekty specjalne zachwycają. Pytanie, które wszyscy zadawali, to jak Jackson poradzi sobie z najbardziej złożoną częścią historii, spełniając oczekiwania widzów w epicki sposób.
"Powrót Króla" to opowieść pełna napięcia między wielkimi bitwami a głębokimi emocjami. Aragorn stoi w obliczu swojego królewskiego przeznaczenia, a Frodo, w towarzystwie Sama i Golluma, wyrusza w niebezpieczną podróż, by zniszczyć Jedyny Pierścień i pokonać ciemne moce Saurona.
Film oferuje trzy epickie bitwy, które wciągają widza, oraz wzruszające momenty cierpienia Froda. Ta emocjonalna wyprawa po Śródziemiu to również bolesne pożegnanie z ukochanymi postaciami.
Peter Jackson oddaje hołd nie tylko Śródziemiu, ale także innej wielkiej trylogii - Bitwie o Pelennor, przypominającej Star Wars George'a Lucasa.
Specyfikacja:
Marka: Tod in Bangkok
Kolor: wielokolorowy
Stan produktu: nowy
Opakowanie: brak instrukcji obsługi
Zestaw zawiera:
1 x Płyta kompaktowa filmu Tod in Bangkok na DVD
Opinie o produkcie (1)
Zapytaj o produkt
Naciskając, Zamawiam, w dalszym kroku możliwy jest, Zakup bez rejestracji!
Lub zarejestruj się, a dostaniesz 5% zniżki.


Angelika Przybylska
Polecam.