Przechwytywanie analogowego wideo na cyfrowe DIGITNOW VHS DVD

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 79,00 zł 79.00
ilość
Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 4.77
Producent: DigitNow
Kod produktu: DIGITNOW_BR117

Szczegóły produktu

Przechwytywanie analogowego wideo na cyfrowe DIGITNOW VHS DVD.

Opis produktu:

DIGITNOW! Przechwytywanie wideo - przechwytywanie analogowego wideo na komputer Mac lub PC, iPad i iPhone? Za pomocą USB Grabber z komponentowym wejściem wideo możesz łatwo przechwytywać / edytować / wideo z dowolnego domowego urządzenia A / V, takiego jak DV / V8 / Hi8 / VHS / DVD / odtwarzacz, konsole do gier wideo HD i dekoder z dołączone oprogramowanie do przechwytywania i edycji aplikacji.
Te urządzenia USB 2.0 Plug and Playvideo, uważane za najbardziej oszczędzające czas i miejsce, zapewniają użytkownikowi najprostszy i bezpośredni sposób przechwytywania wideo na komputer, w tym filmów z różnych źródeł, na wypolerowane płyty CD. USB Video Grabber z wejściem wideo Component to wybór HD do przechwytywania i edycji wideo na komputerze.
Wideo na komputer z DV, odtwarzacza DVD, VHS i kamery monitora: Możesz cieszyć się potężną aplikacją Video Capture na swoim laptopie. Bezproblemowo przeglądaj całą bibliotekę zarchiwizowanych nagrań wideo z wakacji, domowych filmów rodzinnych i wydarzeń sportowych. Spersonalizuj swoje filmy z YouTube, dodając efekty przejścia tekstu i tablice scenariuszy.
Przechwytywanie wideo działa z każdym źródłem wideo, w tym odtwarzaczami DVD, przystawkami STB, kamerami i konsolami do gier. Twórz wspaniałe samouczki i filmy instruktażowe i błyskawicznie konwertuj je na pliki cyfrowe.

Być może dostałeś DVD z imprezy rodzinnej lub zjazdu i chcesz się nim podzielić, umieszczając na swojej stronie internetowej lub na YouTube. Albo zapisałeś świetne filmy i programy telewizyjne na swoim DV i chcesz je odtwarzać na swoim iPadzie.

DIGITNOW! Video Capture umożliwia podłączenie i przechwytywanie wideo do komputera Mac lub PC z dowolnego urządzenia wyposażonego w wyjścia kompozytowe „RCA” lub S-Video. Jest również wyposażony w adapter SCART.

Edytuj, zapisuj i nagrywaj na DVD The DIGITNOW! Przechwytywanie wideo jest dostarczane z wejściami RCA i S-Video, a także wykorzystuje interfejs USB 2.0. Każde urządzenie z wyjściem kompozytowym, takie jak odtwarzacz VHS, może służyć do przesyłania obrazu i dźwięku do komputera.

Możesz także przechwytywać i edytować wideo bezpośrednio z kamery i konwertować je na DVD.

Nagrywaj wideo natychmiast i łatwo.
To przechwytywanie wideo jest bardzo łatwe w użyciu. Asystent oprogramowania poprowadzi Cię przez wszystkie etapy, od podłączenia analogowego urządzenia wideo po przechwytywanie wideo i wybór sposobu oglądania i udostępniania. Oprogramowanie oferuje proste narzędzie do przycinania początku i końca przechwyconego wideo.

Jednym kliknięciem możesz dodać wideo do iTunes lub do biblioteki Windows Media Player; możesz odtwarzać wideo na komputerze lub synchronizować je z iPadem lub iPhonem; możesz przesłać swój film bezpośrednio do YouTube; i możesz go edytować od razu w iMovie lub Windows Live Movie Maker.

Specyfikacja:

Marka: Digitnow.
Model: BR117.
Kolor: czarny.
Produkt powystawowy.

Zestaw zawiera:

1 x Przechwytywanie analogowego wideo na cyfrowe DIGITNOW VHS DVD.

Produkt powystawowy.
Brak instrukcji.

Opinie o produkcie (1)

Robert Wróblewski

Polecam

Negocjuj cenę

Znalazłeś produkt: "Przechwytywanie analogowego wideo na cyfrowe DIGITNOW VHS DVD" taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.
Twoje informacje kontaktowe
* Pole wymagane

Zapytaj o produkt

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony