Przenośny głośnik bezprzewodowy Avantek WN-1B do spania

Cena: 69,00 zł 69.00
ilość
Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 4.9
Producent: AVANTEK
Kod produktu: Avantek_WN-1B

Szczegóły produktu

Przenośny głośnik bezprzewodowy Avantek WN-1B do spania.

Opis produktu:

Avantek White Noise Machine oferuje 20 relaksujących, nie zapętlonych dźwięków. Brak pętli oznacza, że nie utkniesz z irytującymi, powtarzającymi się wzorami dźwiękowymi. Ta maszyna oferuje 6 dźwięków białego szumu, 6 dźwięków wentylatora i 8 dźwięków otoczenia (strumienie, fale, wiatr, deszcz, ptaki, świerszcze, ognisko i zegar), dzięki czemu możesz wybrać idealne kojące dźwięki do słuchania.

Świetne do spania.
Najczęstszym i najbardziej popularnym zastosowaniem białego szumu jest spanie. W naszym hałaśliwym świecie dobry sen jest wyzwaniem. Na szczęście maszyny z białym szumem mogą pomóc w maskowaniu przeszkadzających odgłosów, takich jak ruch uliczny, bezmyślni sąsiedzi i chrapanie. Kluczem jest maskowanie dźwięku: te białe dźwięki nie zawierają żadnych dostrzegalnych informacji, więc mózg automatycznie przestaje zwracać uwagę na hałas. Możesz odpocząć z mniejszą ilością zakłóceń. Postaw tę małą maszynę do białego szumu na stoliku nocnym i możesz spać spokojnie.

Posiada również wyłącznik czasowy, który można ustawić na 1 do 7 godzin, idąc spać, oszczędzając energię przez noc. Po tym czasie biały szum stopniowo zanika, więc nie ma nagłej zmiany poziomu głośności, która mogłaby Cię obudzić w nocy. A gdy już znajdziesz swój ulubiony kojący dźwięk i idealny poziom głośności, wszystko jest gotowe: funkcja pamięci tego urządzenia z białym szumem automatycznie zapamiętuje Twój ostatni wybór dźwięku, poziom głośności i wyłącznik czasowy.

Rozważ także Avantek White Noise dla dziecka. Maskując ostre i niepokojące dźwięki, możesz pomóc dziecku zasnąć (i pozostać we śnie). Biały szum pozwala na głębszy sen z mniejszą liczbą przerw. W całym domu może spać spokojniej biały szum.

Przenośny i energooszczędny.
Ta maszyna do białego szumu Avantek jest malutka! Maszyna dosłownie mieści się w dłoni. Waży tylko 9,8 uncji. To doskonały generator dźwięku do podróżowania. Może to znacznie uprzyjemnić sen w pokoju hotelowym, w którym trudno się wyspać.

Wiele osób lubi uruchamiać wentylator w nocy, aby ukryć hałas. Rozważ wymianę wentylatora na generator białego szumu. Ta maszyna zawiera sześć dźwięków całego wentylatora do wyboru i zużywa znacznie mniej energii do uruchomienia niż rzeczywisty wentylator. Biały szum to sprytny sposób na oszczędzanie energii.

Uważaj na duże objętości.
Ta maszyna może wytwarzać objętości do 115 dB. Zdecydowanie odradza się zbyt długie zwiększanie głośności. Podkręcanie białego szumu, gdy nie możesz spać, może być kuszące, ale pamiętaj, że bez względu na to, jak kojący to brzmi, biały szum jest nadal hałasem - a zbyt duża ekspozycja na jakikolwiek głośny hałas jest szkodliwa dla słuchu.

Cechy:
-6 białych dźwięków szumu + 6 dźwięków wentylatora.
-8 dźwięków natury, w tym deszcz i wiatr.
-Niepętlone, niepowtarzalne dźwięki.
-Przenośny i lekki.
-Mała, kompaktowa konstrukcja.

Specyfikacja:

Marka: Avantek.
Model: WN-1B.
Kolor: czarno-niebieski.
Produkt powystawowy.

Zestaw zawiera:

1 x Przenośny głośnik bezprzewodowy Avantek WN-1B do spania.

Produkt powystawowy.
Brak instrukcji.

Opinie o produkcie (1)

Ireneusz Walczak

Polecam

Negocjuj cenę

Znalazłeś produkt: "Przenośny głośnik bezprzewodowy Avantek WN-1B do spania" taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.
Twoje informacje kontaktowe
* Pole wymagane

Zapytaj o produkt

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony