Przetwornik cyfrowo-analogowy audio 192kHz Techole optyczny na RCA SPDIF TOSLINK DAC

Cena: 59,00 zł 59.00
ilość
Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 4.9
Producent: Techole
Kod produktu: Techole_7105

Szczegóły produktu

Przetwornik cyfrowo-analogowy audio 192kHz Techole optyczny na RCA SPDIF TOSLINK DAC.

Opis produktu:

Ulepszony konwerter DAC.
Idealny konwerter DAC konwertuje jednocześnie koncentryczne lub slink cyfrowe sygnały audio na analogowy RCA L / R i audio jack 3,5 mm (nie można go odwrócić). Może być używany z PS3, Xbox, odtwarzaczami Blu Ray, DVD HD, systemami kina domowego i innymi urządzeniami, które nie mają wyjść RCA L / R lub 3,5 mm jack.

Plug & Play.
Adapter DAC jest dostarczany z kablem optycznym i kablem koncentrycznym do przesyłania odpowiednio sygnałów cyfrowych lub analogowych, więc wszystko jest gotowe i nie musisz go kupować. Zasilany przewodem zasilającym USB (5 V 1 A) (brak w zestawie z adapterem), niskie zużycie energii 0,5 W. Łatwy w instalacji, idealny dla początkujących.

Osiągnięta częstotliwość próbkowania 192 KHz.
Cyfrowy konwerter audio na kątowy Techole faktycznie obsługuje częstotliwości próbkowania 32, 44,1, 48, 96 i 192 KHz oraz 24-bitowy przychodzący strumień bitów S / PDIF na kanałach lewym i prawym. Dobra funkcja przeciwzakłóceniowa sprawia, że dźwięk jest czysty i wyraźny.

Połączenie wielopunktowe.
Wejściowe gniazdo audio z jednym kablem Toslink i jednym kablem RCA (koncentrycznym), port DC 5 V, wyjście audio jack z dwoma RCA (R / L) i jednym gniazdem 3,5 mm. Obsługuje nieskompresowany 2.1-kanałowy cyfrowy sygnał wyjściowy PCM lub LPCM, nie obsługuje dźwięku 5.1-kanałowego Dolby.

Konstrukcja ze stopu aluminium.
Aluminiowa metalowa obudowa, lekka, trwała i odporna na ciepło. Pozłacane wtyczki płynnie poprawiają sygnały dźwiękowe HD na duże odległości. Uwaga: Skonfiguruj podłączone urządzenie do obsługi wyjścia audio i ustaw wyjście audio na PCM lub LPCM przed użyciem.

Specyfikacja:

Marka: Techole.
Kolor: czarny.
Produkt nowy.

Zestaw zawiera:

1 x Przetwornik cyfrowo-analogowy audio 192kHz Techole optyczny na RCA SPDIF TOSLINK DAC.

Opinie o produkcie (1)

Artur Baranowski

Polecam

Negocjuj cenę

Znalazłeś produkt: "Przetwornik cyfrowo-analogowy audio 192kHz Techole optyczny na RCA SPDIF TOSLINK DAC" taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.
Twoje informacje kontaktowe
* Pole wymagane

Zapytaj o produkt

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony