Router Modem WiFi WLAN Philips SNV6520 ADSL

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 139,00 zł 139.00
     U Ciebie we wtorek!
ilość
Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 5
Producent: Philips
Kod produktu: SNV6520

Szczegóły produktu

Router Modem WiFi WLAN Philips SNV6520 ADSL.

Opis produktu:

Philips SNV 6520 ADSL 2 + Wifi Modem WLAN Router Załącznik A POTS ADSL przez POTS PSTN.

Połącz wiele komputerów.
Uzyskaj więcej z jednej subskrypcji internetowej, podłączając więcej niż jeden komputer i posiadając jedno członkostwo w Internecie. Wszystkie bezprzewodowe stacje bazowe Philips automatycznie udostępniają Internet wszystkim podłączonym komputerom w domu!

Dostęp dla wielu użytkowników.
Bezprzewodowa stacja bazowa Philips może współdzielić przewodowe / bezprzewodowe połączenie szerokopasmowe z siecią domową. Możesz używać połączeń przewodowych lub bezprzewodowych do łączenia komputerów PC, streamium lub innych produktów powiązanych z komputerem z Internetem.

Wbudowany modem ADSL.
Wbudowany modem ADSL: Bezprzewodowa stacja bazowa ADSL2 zawiera dwie główne technologie: ADSL2 i Wi-Fi 802.11g. Stacja bazowa ADSL2 ma zintegrowany modem ADSL2, który zapewnia szybki dostęp do Internetu. To pojedyncze urządzenie działa jednocześnie ze zwykłą linią telefoniczną. Wbudowany moduł Wi-Fi 802.11g umożliwia bezprzewodowe połączenie wielu komputerów z subskrypcją ADSL. Najnowocześniejsza technologia zapewnia najnowszą wersję zapory ogniowej, kontrolę rodzicielską, szyfrowanie i wiele innych. To zabezpieczy Twoją prywatną sieć domową.

Stała wysoka prędkość.
Wysoka wydajność pozwala na wyjątkowo szybki transport danych i dostęp do danych. Pozwoli to uniknąć dłuższych czasów oczekiwania na dostęp do danych dowolnego rodzaju.

Kreator konfiguracji poprowadzi Cię.
Kreator konfiguracji zawiera przewodnik krok po kroku, który pomaga w instalacji bezprzewodowej stacji bazowej Philips. Po instalacji sieć domowa jest gotowa do połączenia ze wszystkimi innymi urządzeniami Wi-Fi w domu.

Wsparcie internetowe i telefoniczne.
Możesz sprawdzić Internet lub zadzwonić po wsparcie w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących produktu. Języki lokalne są obsługiwane zarówno w usługach internetowych, jak i telefonicznych. Witryna pomocy technicznej Philips ma forum, na którym można znaleźć dodatkowe informacje i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Opcje konfiguracji podstawowe - zaawansowane.
Bezprzewodowa stacja bazowa Philips wyświetla w interfejsie internetowym opcję podstawową lub zaawansowaną. Po wybraniu jednej z opcji zostaniesz automatycznie przeprowadzony przez ustawienia stacji bazowej. Program zapewni szybką instalację i połączenie. Zaawansowana instalacja przeprowadzi Cię przez wiele ustawień, takich jak Wireless, Firewall, kontrola rodzicielska itp.

Wysoki poziom ochrony bezpieczeństwa.
Bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej zapewniane przez Wi-Fi. W niektórych przypadkach WAP, WEP lub Tkip mogą być wszystkim, czego potrzebujesz do ochrony danych bezprzewodowych. WEP jest dostępny w trybie szyfrowania 40-bitowym (zwanym również 64-bitowym) lub w 108-bitowym (zwanym również 128-bitowym). Ponieważ 108-bitowe szyfrowanie zapewnia dłuższy algorytm, którego dekodowanie zajmuje więcej czasu, może zapewnić lepsze bezpieczeństwo niż podstawowe 40-bitowe (64-bitowe) szyfrowanie.

Zaawansowana ochrona zapory ogniowej.
Zapora to program, który działa stale w tle bezprzewodowej stacji bazowej Philips. Zapora chroni sieć przed atakami internetowymi. Ustawienie jako FTP, DMZ i wiele innych można ustawić za pomocą kreatora łatwej konfiguracji.

Opcje kontroli rodzicielskiej.
Bezprzewodowa stacja bazowa Philips wykorzystuje podstawowe funkcje kontroli rodzicielskiej, takie jak blokowanie adresów URL, blokowanie domen i blokowanie adresów IP. Można go szybko i skutecznie zastosować dzięki intuicyjnemu interfejsowi konfiguracyjnemu opartemu na sieci bezprzewodowej stacji bazowej Philips. Podczas uzyskiwania dostępu do Internetu obsługiwanych jest wiele funkcji filtrów w oparciu o nazwę domeny, adres URL i / lub adres IP witryny.
Bezprzewodowa stacja bazowa 11b/g.


Dane techniczne:
Tuner / Odbiór / Transmisja.
Zakres częstotliwości: Działa na częstotliwości 2,4 GHz.
Łączność.
Szybkość przesyłania danych: 54 Mb / s.
Plug & Play.
Połączenia bezprzewodowe: bezprzewodowa sieć LAN (802.11b / g).
Bezprzewodowa sieć LAN: 802.11b / g.
Obsługa bezpieczeństwa sieci WLAN: WEP, WPA.

Wymagania systemowe.
Napęd CD ROM.
System operacyjny: Windows 98SE, ME, 2000, XP.
Mac OS: 9-X i wyższy.

Specyfikacja techniczna:
Zgodny z: Certyfikat Wi-Fi.
Akcesoria.
Zasilacz AC / DC.
CD-ROM: instalacyjny CD-ROM.
Skrócona instrukcja obsługi.
Instrukcja obsługi: tak, na płycie CD-ROM.

Zestaw zawiera:

Router Modem WiFi WLAN Philips SNV6520 ADSL.

Produkt używany.
Towar sprawdzony i przetestowany, w pełni sprawny, praktycznie jak nowy.
Brak opakowania.
Brak instrukcji.

Opinie o produkcie (1)

Michał Komasa

Polecam

Negocjuj cenę

Znalazłeś produkt: "Router Modem WiFi WLAN Philips SNV6520 ADSL" taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.
Twoje informacje kontaktowe
* Pole wymagane

Zapytaj o produkt

* - Pole wymagane
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.

Nowości

Karta sieciowa D-Link DWA-140 USB

Karta sieciowa D-Link DWA-140 USB

29,00 zł
szt.
Światłomierz WEIMAR LUX CDS z etui

Światłomierz WEIMAR LUX CDS z etui

89,00 zł
szt.
Lampa owadobójcza MAEXUS JS30-7WA UV

Lampa owadobójcza MAEXUS JS30-7WA UV

69,00 zł
szt.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony