System alarmowy centralka Thustar QXC500S GSM

Cena: 99,00 zł 99.00
ilość
Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 4.9
Producent: Thustar
Kod produktu: Thustar_QXC500S

Szczegóły produktu

System alarmowy centralka Thustar QXC500S GSM.

Opis produktu:

Głośny alarm awaryjny.

Dzieci i seniorzy w domu w nagłych wypadkach, naciśnij przycisk alarmowy na pilocie zdalnego sterowania, który uruchomi wszystkie alarmy i wyśle połączenia alarmowe i wiadomości do innych rodzin, aby mogli uzyskać pomoc na czas. Obsługa 6 grup wstępnie ustawionego numeru telefonu alarmowego, jeśli wystąpi alarm, host automatycznie wybierze zaprogramowany numer i 10 sekund pomoże nagrać głos.

Support Obsługa GSM.

Wbudowany moduł GSM panelu alarmowego, obsługuje kartę SIM GSM, karta SIM T-Mobile może współpracować z naszym systemem (ten alarm nie obejmuje karty SIM GSM). Po uruchomieniu czujnika panel alarmowy wykona połączenie lub wyśle komunikat ostrzegawczy na wcześniej ustawiony numer alarmowy. Częstotliwość GSM (tylko) wynosi 850/900/1800/1900 MHZ, którą można stosować na całym świecie; W stanie GSM 6 grup alarmowych i 2 grupy pomagają w ustawianiu numeru SMS.

Może być używany wszędzie.

Brak opłat miesięcznych i umów z firmami ochroniarskimi. Brak sieci, samodzielne alarmowanie na miejscu; Włóż kartę SIM GSM (ten alarm nie obejmuje karty SIM GSM), aby zadzwonić / wysłać komunikat ostrzegawczy, możesz wybrać jeden z dwóch sposobów lub użyć wszystkich z nich. Cały system wraz z w pełni programowalną jednostką główną i czujnikami bezprzewodowymi. Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.

Wbudowana bateria AAA Ni-Hi.

Panel alarmowy, który może trwać około 8 godzin (w przypadku wyłączenia zasilania host może kontynuować pracę przez 8 godzin). Styki drzwi / okien wykrywają każde silne włamanie, pasywne czujniki ruchu wykrywają każdy podejrzany ruch lub aktywność, głośna, mała przewodowa syrena do 110db alarmuje sąsiadów i odstrasza potencjalnych intruzów.

Specyfikacja:

Producent: THUSTAR.
Model: QXC500S.
Wymiary: 7,1 x 1 x 5,3 cala.
Numer modelu: 4331021896.
Materiał: ABS.
Napięcie: 12V.
Wyświetlacz: LCD.
Kolor: biały.
Produkt powystawowy (sama centralka).

Zestaw zawiera:

1 x System alarmowy centralka Thustar QXC500S GSM.

Produkt powystawowy.
Brak instrukcji.

Opinie o produkcie (1)

Fryderyk Cieślak

Polecam

Negocjuj cenę

Znalazłeś produkt: "System alarmowy centralka Thustar QXC500S GSM" taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.
Twoje informacje kontaktowe
* Pole wymagane

Zapytaj o produkt

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony