System wideodomofonowy Smartwares DIC-22142 (sama kamera)

Cena: 499,00 zł 499.00
ilość
Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 4.8
Producent: Smartwares
Kod produktu: Smartwares_DIC-22142

Szczegóły produktu

System wideodomofonowy Smartwares DIC-22142 (sama kamera).

Opis produktu:

System wideodomofonu.

Sprawdź, kto jest pod Twoimi drzwiami, przeglądając i rozmawiając z nimi za pomocą systemu wideodomofonu Smartwares DIC-22142. System wideodomofonu zawiera szczotkowaną aluminiową jednostkę zewnętrzną z kamerą i dwie jednostki wewnętrzne z monitorem LCD. Dzięki łatwej instalacji 2-przewodowej możesz używać domofonu z prawie wszystkimi istniejącymi okablowaniami dzwonków.

Wiedz, kto dzwoni.

Jednostki wewnętrzne mają smukłą konstrukcję i są wyposażone w 3,5-calowy (8,9 cm) monitor LCD, który umożliwia sprawdzenie, kto dzwoni do drzwi. Zawsze wiesz, kto odwiedza i możesz zdecydować, czy otworzyć drzwi.

Dzwonienie bez użycia.

rąk Obsługa bez użycia rąk oznacza, że nie trzeba już trzymać słuchawki, a pojedynczy przycisk odbierania sprawia, że korzystanie z niego jest proste. Możliwe jest również wybranie jednej z 12 różnych melodii, a nawet zmiana poziomu głośności. W ten sposób możesz całkowicie ustawić domofon według własnych preferencji.

Zawsze pod odpowiednim kątem.

Jednostka zewnętrzna jest odporna na warunki atmosferyczne i nadaje się do instalacji na zewnątrz. Zwiedzający nie będą musieli szukać odpowiedniego dzwonka dzięki tabliczce znamionowej zintegrowanej z podświetlanym przyciskiem dzwonka. Kamera VGA ma funkcję obrotu / pochylenia 15 °, która umożliwia skierowanie kamery tak, aby wyraźnie zobaczyć, kto Cię odwiedza. Dzięki zintegrowanym diodom LED możesz nawet zobaczyć swoich gości w nocy do 1 metra.

Powitaj gości.

System domofonowy można rozbudować o dodatkową jednostkę wewnętrzną na mieszkanie, dzięki czemu można odbierać dzwonki z wielu miejsc w domu. Możliwe jest podłączenie systemu domofonowego do elektrycznego mechanizmu otwierania drzwi lub bramy i otwieranie po naciśnięciu przycisku odblokowania na jednostce wewnętrznej. Możesz ustawić czas odblokowania od 1-2 do 4-7 sekund. Możesz użyć istniejącego elektrycznego otwieracza drzwi lub jednego z elektrycznych otwieraczy drzwi DB5005 lub DB5005L.

Specyfikacja:

Marka: smartwares.
Model: DIC-22142.
Napięcie wejściowe zasilacza sieciowego: 100 - 240.
Częstotliwość zasilacza sieciowego: 50/60.
Przekątna wyświetlacza: 3,5 cala.
Wbudowany mikrofon: tak.
Temperatura pracy (TT): -20 - 60.
Rodzaj czujnika: CMOS.
Technologia łączności: Przewodowy.
Obsługiwane tryby wideo: 480p.
Liczba melodii: 12.
Maksymalna rozdzielczość wideo: 640 x 480.
Kod ochrony międzynarodowej (IP): IP24.
Technologia wyświetlania: LCD.
Zawiera jednostkę wewnętrzną: nie.
Zawiera jednostkę zewnętrzną: tak.
Kolor: srebrny.
Produkt powystawowy (sama kamera).

Zestaw zawiera:

1 x System wideodomofonowy Smartwares DIC-22142 (sama kamera).

Produkt powystawowy.
Brak instrukcji.

Opinie o produkcie (1)

Kamil Kaczmarczyk

Polecam

Negocjuj cenę

Znalazłeś produkt: "System wideodomofonowy Smartwares DIC-22142 (sama kamera)" taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.
Twoje informacje kontaktowe
* Pole wymagane

Zapytaj o produkt

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony