Telefon bezprzewodowy stacjonarny Siemens Gigaset C620

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 79,00 zł 79.00
ilość
Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 4.9
Producent: Gigaset
Kod produktu: Siemens_Gigaset_C620

Szczegóły produktu

Telefon bezprzewodowy stacjonarny Siemens Gigaset C620.

Opis produktu:

Funkcje zabezpieczeń.

Troska o komfort całej rodziny.
Automatyczne wyłączanie dźwięku dzwonka w określonych godzinach to jeden ze sposobów na poprawę rodzinnego komfortu oraz spokoju. Sprawdza się, gdy Twoje dziecko udaje się na popołudniową drzemkę lub w nocy, gdy wszyscy śpią. Harmonogram można łatwo zaprogramować korzystając z menu. Gdy dźwięk dzwonka zostanie wyłączony, nadchodzące połączenia sygnalizowane będą wyłącznie na wyświetlaczu słuchawki. Kolejna funkcja umożliwia automatyczne odrzucanie połączenia lub wyciszanie dzwonka, gdy telefonująca osoba korzysta z anonimowego numeru. Podobne zachowanie uzyskamy dodając wybrane numery do „czarnej listy” zawierającej niepożądanych lub uciążliwych rozmówców. Na liście umieścić można do 15 numerów.

Funkcjonalna elektroniczna niania.

Łatwiejsza kontrola i opieka nad dziećmi bez konieczności zakupu kolejnego urządzenia. Wystarczy uruchomić w menu telefonu funkcję elektronicznej niani (Babyfone), określić poziom czułości i wybrać numer wewnętrzny lub zewnętrzny, na który słuchawka zadzwoni z chwilą wykrycia w pomieszczeniu niepokojącego dźwięku. Dostępna jest także opcja dwukierunkowej rozmowy − gdy odbierzesz aktywowane przez baby phone połączenie, możesz swobodnie porozmawiać przez telefon z przebywającym w pokoju dzieckiem.

Długie pogawędki.

Siedząc w wygodnym fotelu i korzystając z Gigaset C620 możesz prowadzić wielogodzinne, telefoniczne konwersacje. Czas rozmów sięga 26 godzin. W trybie czuwania, bez konieczności doładowywania akumulatorków, słuchawka wytrzymuje nawet 530 godzin. Jeżeli nie zdążysz odebrać telefonu, podświetlany przycisk poinformuje o obecności nieodebranego połączenia i ułatwi wybranie numeru do abonenta, który starał się z Tobą skontaktować. Możesz także zaprogramować dowolnie wybrany przycisk na słuchawce, po wciśnięciu którego szybko wybierzesz określony numer z książki telefonicznej. Pamięć książki telefonicznej pomieści do 250 wpisów, każdy z trzema numerami telefonu, adresem e-mail oraz datą (rocznica, urodziny), o której telefon automatycznie przypomni.

Wyjątkowa jakość dźwięku.

Lubisz dobrą jakość dźwięku podczas telefonicznego połączenia? Od teraz możesz się wręcz delektować czystością brzmienia i odpowiednim natężeniem głosu Twojego rozmówcy. Bez zniekształceń i trzasków. Gigaset C620 udostępnia wyjątkowej jakości dźwięk w technologii HSP, która działa także w trybie głośnomówiącym.

Bogactwo dodatkowych możliwości!

Poszukiwanie dzwoniącej słuchawki nie jest prawdopodobnie Twoim ulubionym zajęciem. Dlatego Gigaset C620 może współpracować z dodatkową słuchawką, przykładowo Gigaset C620H, którą z łatwością umieścisz w innym, przystępnym miejscu. Wystarczy zarejestrować słuchawkę Gigaset C620H w posiadanej stacji bazowej i korzystać z większej wygody. Co więcej, Gigaset C620 może współpracować nawet z 6 słuchawkami łącznie!

Zasilanie.

Akumulatory Ni-MH (2 x AA).
Czas ładowania do 7 godzin.
Czas rozmów do 26 godzin.
Czas czuwania do 530 godzin.

Specyfikacja:

Producent: Gigaset.
Model: C620.
Sekretarka: Nie.
Zdalny dostęp: Nie.
Montaż ścienny: Tak.
Książka telefoniczna: 200 pozycji.
Funkcja głośnomówiąca: Tak.
Rejestr połączeń:
-20 ostatnich nieodebranych.
-20 ostatnich wybieranych.
Rodzaje połączeń.
-Bezpośrednie.
-Przekazywanie połączeń.
-Wewnętrzne.
Zastosowane technologie:
-DECT.
-ECO DECT.
-GAP.
System: Analogowy.
Czas czuwania [dni]: 22.08.
Maksymalny czas rozmów [h]: 26.
Zasięg wewnątrz [m]: 50.
Zasięg na zewnątrz [m]: 300.
Wyświetlacz:
-6 linii.
-Kolorowy.
-Podświetlany.
Wyświetlane informacje:
-Czas połączenia.
-Data.
-Stan baterii.
-Siła sygnału.
Kolor: biały.
Produkt powystawowy, bez stacji i klapki.

Zestaw zawiera:

1 x Telefon bezprzewodowy stacjonarny Siemens Gigaset C620.

Produkt powystawowy.
Brak instrukcji.

Opinie o produkcie (1)

Celina Szulc

Polecam

Negocjuj cenę

Znalazłeś produkt: "Telefon bezprzewodowy stacjonarny Siemens Gigaset C620" taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.
Twoje informacje kontaktowe
* Pole wymagane

Zapytaj o produkt

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony