Transformator toroidalny Talema 58-0160-048-S 160VA www.KupCoChcesz.pl
Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
     U Ciebie już jutro!
ilość
Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 5
Producent: KupCoChcesz
Kod produktu: 58-0160-048-S
Szczegóły produktu
Zaawansowany transformator toroidalny Talema 58-0160-048-S 160VA
Specyfikacja:
Oto kilka kluczowych parametrów:
  • Typ transformatora: toroidalny
  • Moc: 160 VA
  • Napięcie pierwotne: 230 V AC
  • Napięcie wtórne: 48 V
  • Prąd uzwojenia wtórnego: 3,333 A
  • Masa: 1,5 kg
  • Wyprowadzenia: przewody
  • Średnica: 99 mm
  • Wysokość: 51 mm
Zestaw zawiera:
1 x Transformator toroidalny Talema 58-0160-048-S 160VA, gotowy do natychmiastowego użycia.
Opinie o produkcie (1)
Mariola Kaczyńska
5 lipca 2020
Polecam
Pytania i Porady
Jaki jest przeznaczenie transformatora toroidalnego Talema 58-0160-048-S 160VA?
Jaka jest pojemność (moc) tego transformatora toroidalnego?
Czym charakteryzuje się konstrukcja toroidalna tego transformatora?
Jakie są główne zalety transformatorów toroidalnych w porównaniu z tradycyjnymi transformatorami?
Jakie zabezpieczenia posiada transformator Talema 58-0160-048-S 160VA?
Czy transformator toroidalny Talema 58-0160-048-S 160VA jest łatwy w montażu?
Jaki jest zakres temperatur pracy tego transformatora?
Zapytaj o produkt
* - Pole wymagane
Naciskając, Zamawiam, w dalszym kroku możliwy jest, Zakup bez rejestracji!
Lub zarejestruj się, a dostaniesz 5% zniżki.