Nowości

Drukarka etykiet Brother P-Touch 210E

Drukarka etykiet Brother P-Touch 210E

59,00 zł
szt.

Producenci

Uchwyć obraz z ukrycia.

2

Oglądaj dzikie zwierzęta ze swojego domu.

Jeśli interesuje Cię, co robią zwierzęta w lesie nocą, dobrym pomysłem będzie pozostawienie w lesie Fotopułapki Ltl Acorn 5310A. Zdjęcia i filmy, które zrobi, są zachowywane na karcie pamięci, lub wysyłane poprzez MMS na wybrany przez nas numer. Kamera zaprojektowana tak, aby przypominała zwykły domek dla ptaków, który bez problemu można zamontować na drzewie.

Zobacz co dzieje się w danym momencie.

Ltl Acorn 5310A posiada czujnik ruchu, dzięki któremu nie przegapisz żadnego ruchu w obszarze, w którym znajduje się kamera, ale nie tylko, ponieważ posiada także funkcje zdalnego wyzwalacza, którego używa się z poziomu telefonu komórkowego. Fotopułapka Doskonale nadaje się do powieszenia na drzewie dzięki poręcznemu mocowaniu, nadaje się też doskonale do monitorowania swojego ogrodu w celu ochrony swojej posiadłości przed niechcianymi szkodnikami.

Bardzo prosta w obsłudze

Fotopułapka Ltl Acorn 5310A jest bardzo prosta w obsłudze, instrukcja obsługi zawarta w zestawie jest napisana prosto, w taki sposób, aby każdy mógł ją zrozumieć. W przypadku ustawienia czasu po klatkowego kamera automatycznie i stale wykonuje zdjęcia / filmy w określonych odstępach czasu. Jest to bardzo przydatne przy obserwowaniu kwitnących roślin, gniazd budujących ptaki lub podczas monitorowania nienadzorowanych właściwości, takich jak parkingi. Po włączeniu timera kamera może być programowana tylko do pracy w określonym czasie każdego dnia. Ta funkcja może współpracować z funkcją wyświetlania po klatkowego. Kamera leśna zaspokoi nawet bardzo wybrednego poszukiwacza kamer, ma szerokie zastosowanie i jest mało widoczna.

Uchwyć obraz z ukrycia.

Powiązane posty:

1. SUPER SILNE POŁĄCZENIE WIFI.

2. JAK POŁĄCZYĆ DOMOFON Z OPCJĄ WIDEO?

3. KAMERA INTERNETOWA-PRZEPUSTKA DO ŚWIATA.

Komentarze do wpisu (2)

ecvuzali
9 października 2020

https://kupcochcesz.pl/pl/oferta/Kamera-WLAN-Panamalar-Mini-8S-Smart-Home1080P-WiFI-Alexa/6681

gefavomeuqi
9 października 2020

https://kupcochcesz.pl/pl/oferta/Kamera-samochodowa-Vava-Dash-Cam-2K-30FPS-CMOS-OV4689-Clear-FHD/6667

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony