Wykrywacz skaner ścienny przewodów Tavool TH510

Cena: 59,00 zł 59.00
ilość
Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 4.99
Producent: Tavool
Kod produktu: Tavool_TH510

Szczegóły produktu

Wykrywacz skaner ścienny przewodów Tavool TH510.

Opis produktu:

Bardzo dokładny.

Wykrywacz szpilek Tavool jest profesjonalnie zaprojektowany! Wykrywacze kołków Tavool wykorzystują.

Ulepszone czujniki.

Wyczuwa zmianę gęstości w przestrzeni za ścianą i lokalizuje środek słupka z WIELKĄ DOKŁADNOŚCIĄ. Dodatkowo. Kształt tego skanera ściennego pokazuje również krawędzie kołka. Środek kołka jest najbezpieczniejszym miejscem podczas mocowania czegoś ciężkiego. Krawędzie pomogą ci ponownie sprawdzić lokalizacje. Zabierz go do domu, ułatwi Ci pracę domową!

5 trybów skanowania 60mm.

Lokalizator kołków Tavool ma mufti-funkcje i może szybko i łatwo lokalizować drewniane słupki metalowe belki belki pręty zbrojeniowe z rur metalowych i przewody pod napięciem za ścianami, podłogami i sufitami. Tryb StudScan skanuje jedną warstwę płyt kartonowo-gipsowych do 0,5 cala (12 mm) i 1 cala. (25 mm) grubości. Tryb DeepScan skanuje 2 warstwy płyt kartonowo-gipsowych do 1,5 cala. (38 mm) głębokości. Tryb Głębokiego Skanowania Stud jest trybem skanowania o wyższej czułości, który powinien być używany w przypadku dodatkowych warstw płyty ściennej.

Wskaźnik drutu.

Wykrywanie ostrzeżeń o głębokości do 2 cali (51 mm). Dodatkową zaletą jest to, że ostrzeżenie o przewodach jest ZAWSZE WŁĄCZONE podczas skanowania w trybach StudScan / DeepScan / MetalScan, aby ostrzegać o obecności pod napięciem nieekranowanych przewodów elektrycznych prądu przemiennego o długości do 2 cali. (50 mm) głębokości, co pozwala uniknąć wiercenia lub wbijania w rurę wodną lub przewód elektryczny. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, właścicielem domu do wynajęcia, czy majsterkowiczem, możesz znaleźć w nim świetne zastosowanie.

Łatwy w obsudze.

Wyświetlanie żądanego środka kołka, a także dokładnej pozycji kołka - Cyfrowy wykrywacz kołków Tavool jest wyposażony w duży wyświetlacz LCD wraz z dużym ostrzeżeniem dźwiękowym w celu wykrycia dokładności lokalizacja obiektów. Gdy znajdziesz materiał, wyświetlacz LCD wskaże kierunek, a intensywność sygnału dźwiękowego powie, czy jesteś bliżej celu. Szybkie wykrywanie znacznie oszczędza czas użytkowników.

Dlaczego Tavool.

Tavool od wielu lat zajmuje się badaniami i rozwojem poszukiwaczy stadnin, mamy profesjonalny zespół i dojrzały proces produkcyjny. Wyszukiwarka kołków Tavool zapewnia nie tylko najwyższą jakość i dużą dokładność, ale także zapewnia wiele funkcji, aby spełnić praktyczne potrzeby w zakresie płyt kartonowo-gipsowych, ścian tokarskich, sufitów, ścian z płyt gipsowo-kartonowych, płyt ściennych itp.

Specyfikacja:

Marka: Tavool.
Model: TH510.
Kolor: srebrno-czarny.
Produkt powystawowy.

Zestaw zawiera:

1 x Wykrywacz skaner ścienny przewodów Tavool TH510.

Produkt powystawowy.
Brak instrukcji.

Opinie o produkcie (1)

Stefan Fras

Polecam

Negocjuj cenę

Znalazłeś produkt: "Wykrywacz skaner ścienny przewodów Tavool TH510" taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.
Twoje informacje kontaktowe
* Pole wymagane

Zapytaj o produkt

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony