Zasilacz LIFUD złącze Jack 27-40V DC 40W LF-GIR040YM

Cena: 19,00 zł 19.00
ilość
Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 4.9
Producent: LIFUD
Kod produktu: LIFUD_LF-GIR040YM1000H

Szczegóły produktu

Zasilacz LIFUD złącze Jack 27-40V DC 40W LF-GIR040YM.

Opis produktu:

Zasilacz prestiżowej firmy LIFUD zaprojektowanej specjalnie do paneli LED, downlightów LED, płyt LED i lamp sufitowych LED, ponieważ zawiera gniazdo Jack... Zasilacz LED jest odpowiedzialny za przekształcenie prądu zmiennego sieci elektrycznej w prąd stały, odpowiedni do tego, aby chipy LED świeciły. Aby wiedzieć, czy sterownik będzie współpracował z naszą oprawą, płytką drukowaną lub panelem, musimy skonsultować napięcie i prąd wyjściowy zasilacza.

Sterownik ten posiada wyjście wielonapięciowe, co oznacza, że może on dostarczać stałe napięcie w zakresie pozwalającym na wykorzystanie tego samego sterownika do różnych zastosowań o różnych wymaganiach prądowych i napięciowych. Po włączeniu zasilania sterownika napięcie zostanie automatycznie wyregulowane, a napięcie na wyjściu będzie stałe. Jego współczynnik mocy jest bardzo wysoki, co czyni go bardzo wydajnym sterownikiem.

Specyfikacja:

Marka: LIFUD.
Model: LF-GIR040YM.
Kolor: biały.
Produkt nowy.

Zestaw zawiera:

1 x Zasilacz LIFUD złącze Jack 27-40V DC 40W LF-GIR040YM.

Opinie o produkcie (1)

Adrian Jasiński

Polecam

Negocjuj cenę

Znalazłeś produkt: "Zasilacz LIFUD złącze Jack 27-40V DC 40W LF-GIR040YM" taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.
Twoje informacje kontaktowe
* Pole wymagane

Zapytaj o produkt

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony