Zasilacz do kamer 12V 1.0A 5.5-2.1 3A-152WT12 www.KupCoChcesz.pl
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
     U Ciebie już jutro!
ilość
Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 5
Producent: KupCoChcesz
Kod produktu: 3A-152WT12
Szczegóły produktu
Zasilacz sieciowy 12V 1,0A 5,5 2,1 3A-152WT12.
Zasilacz wtyczkowy 12V 1A.
Ten uniwersalny zasilacz wtyczkowy 12V 1A to niezbędny dodatek do Twoich urządzeń elektronicznych. Dzięki niemu możesz łatwo zasilać urządzenia zgodne ze standardowym napięciem 12V, korzystając z gniazdka 230V. Maksymalny prąd wyjściowy to 1A, co zapewnia stabilne i bezpieczne zasilanie.
Posiada wtyk o wymiarach 5,5x2,1mm.
Dzięki wygodnemu wtykowi o wymiarach 5,5x2,1mm możesz szybko i sprawnie podłączyć zasilacz do urządzenia bez konieczności korzystania z kabli USB czy pinów. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie prostotę i funkcjonalność.
Specyfikacja:
Model: 3A-152WT12.
Wejście: 220-240V , 50-60Hz.
Wyjście: 12V - 1A - 12 Watt.
Wtyk: 5,5 mm x 2,1 mm.
Polaryzacja: Plus w środku.
Wymiary: 7,8 x 3,1 x 4,5 cm.
Długość przewodu: 180 cm.
Waga: 0,100 kg.
Stan: Używany.
Zestaw zawiera:
Opinie o produkcie (1)
Bartosz Kwiatkowski
21 czerwca 2021
Polecam
Pytania i Porady
Jaki jest napięcie wyjściowe tego zasilacza?
Zasilacz do kamer ma napięcie wyjściowe wynoszące 12V.
Jakie urządzenia można zasilać tym zasilaczem?
Można nim zasilać kamery o zgodnych parametrach elektrycznych.
Jaka jest maksymalna wartość prądu wyjściowego?
Zasilacz ma maksymalną wartość prądu wyjściowego wynoszącą 1.0A.
Jaki jest rodzaj złącza wyjściowego tego zasilacza?
Zasilacz posiada złącze o wymiarach 5.5-2.1 mm.
Czy zasilacz jest zabezpieczony przed przepięciami i zwarciem?
Tak, zasilacz jest zabezpieczony przed przepięciami i zwarciem.
Jaka jest maksymalna moc wyjściowa tego zasilacza?
Maksymalna moc wyjściowa zasilacza wynosi 12W (12V * 1.0A).
Czy zasilacz posiada certyfikaty bezpieczeństwa?
Tak, zasilacz posiada niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, takie jak CE czy RoHS.
Zapytaj o produkt
* - Pole wymagane
Naciskając, Zamawiam, w dalszym kroku możliwy jest, Zakup bez rejestracji!
Lub zarejestruj się, a dostaniesz 5% zniżki.