Filtry Andoer 67mm Star 8 CPL UV Nikon Canon Sony Pentax www.KupCoChcesz.pl
Zestaw filtrów polaryzacyjnych Andoer 67mm Star 8 CPL UV Nikon Canon.
W zestawie znajdziesz filtry profesjonalnej jakości, idealne dla aparatów Sony, Pentax, Nikon i Canon, zapakowane w praktycznym pokrowcu, który ułatwia przechowywanie i transport.
Profesjonalne filtry dla wyraźniejszych zdjęć.
Zestaw zawiera trzy filtry o średnicy 67mm: filtr UV, filtr polaryzacyjny CPL oraz filtr gwiazdowy Star +8. Filtr UV eliminuje promienie ultrafioletowe, poprawiając jakość obrazu i chroniąc soczewkę przed uszkodzeniami. Filtr CPL zwiększa nasycenie kolorów i kontrast, redukując niepożądane odblaski. Natomiast filtr gwiazdowy dodaje efekt blasku gwiazd na zdjęciach.
Specyfikacja techniczna:
Filtry wykonane z wysokiej jakości szkła optycznego, żywicy optycznej i aluminium, gwarantują trwałość i precyzję obrazu. Kompatybilne z obiektywami o średnicy 67mm. Kompaktowe wymiary opakowania (13*10*5 cm) sprawiają, że zestaw jest łatwy w przechowywaniu i zabraniu ze sobą. Całość waży jedynie 189g, co czyni ją idealną opcją dla fotografów mobilnych.
Zestaw zawiera:
1 x Filtr UV, 1 x Filtr CPL, 1 x Star +8 – wszystko, czego potrzebujesz do eksploracji możliwości swojego aparatu. Dodatkowo, zestaw zawiera praktyczne torby do przechowywania filtrów, osłonę obiektywu oraz linkę zapobiegającą zgubieniu dekiela.
Produkt jest używany, jednak został dokładnie przetestowany i sprawdzony, gwarantując pełną funkcjonalność i jakość porównywalną do nowego. Niestety, brak opakowania oraz instrukcji, ale intuicyjne użytkowanie jest zapewnione dzięki prostemu designowi.
Opinie o produkcie (1)
Zapytaj o produkt
Naciskając, Zamawiam, w dalszym kroku możliwy jest, Zakup bez rejestracji!
Lub zarejestruj się, a dostaniesz 5% zniżki.


Szymon Szympek
szybko i sprawnie, polecam