Kamera monitoringu IP Wansview W2 1080P IP66 FHD biały

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 99,00 zł 99.00
ilość
Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 4.9
Producent: Wansview
Kod produktu: Wansview_W2_b

Szczegóły produktu

Kamera monitoringu IP Wansview W2 1080P IP66 FHD.

Opis produktu:

Chcesz zobaczyć swój ogród i garaże poza domem?
Chcesz wiedzieć, co wydarzyło się w Twoim domu nawet w ciemności?
Chcesz uzyskać wysokiej jakości zdjęcia lub filmy z ważnego czasu?
Dzięki tej inteligentnej, bezprzewodowej kamerze możesz błyskawicznie ocenić strumień wideo z kamery. Wyraźne i prawdziwe obrazy i filmy można zobaczyć nawet w ciemnym miejscu, nigdy nie przegapisz tego, na czym Ci zależy.

Funkcje :
-Superb HD 1080P wideo z formatem kompresji wideo H.264, zapewniającym wyraźne i prawdziwe poczucie żywego strumienia. Nie musisz męczyć oczu, odpręż się.
-Antena 3 Dbi zapewnia wyjątkowo niezawodne połączenie WiFi. Obsługuje połączenie przewodowe i Wi-Fi, szybką konfigurację Wi-Fi na telefonie iPhone lub smartfonie z systemem Android za pomocą aplikacji Wansview.
-IP 66 Wodoodporna obudowa kamery i 36 diod podczerwieni IR LED do 60 stóp, który obejmuje każdy zakątek domu o każdej porze, nawet w ciemności.
-Podłącz i graj i zapewnij bezpłatną usługę DDNS, możesz zdalnie przeglądać za pomocą urządzeń mobilnych iOS / Android, Windows PC, systemu Apple Mac i przeglądarek internetowych (IE, Firefox, Safari, Chrome).
-Obsługuje ciągłe nagrywanie 7/24 godzin na dysk lokalny za pomocą oprogramowania Windows PC.

Ważne wskazówki przed konfiguracją:
1. Kamera jest dostępna tylko w paśmie 2,4 GHz, a nie 5 GHz. Jeśli router obsługuje oba pasma, zamknij połączenie 5 GHz.
2. Nazwa i hasło sieci Wi-Fi nie powinny zawierać znaków specjalnych, takich jak „i &”.
3. Upewnij się, że szyfrowanie / zabezpieczenie Wi-Fi to WPA2-PSK (AES).
Szczegółowe kroki:
Krok 1: Uruchom aplikację Wansview, kliknij +, aby uzyskać dostęp do strony Dodaj kamerę i wybierz „Dodaj kamery przez przewodnik konfiguracji WiFi”.
Krok 2: Zeskanuj kod QR z tyłu kamery i nazwij kamerę. Następnie „Dalej”.
Krok 3: Wprowadź prawidłowe hasło WiFi i „Dalej”, a kamera spróbuje się połączyć. Po pomyślnym dodaniu wróci do strony aparatu i pokaże „online”. Jeśli połączenie się nie powiedzie, dotknij „spróbuj ponownie” i powtórz proces 2-4 razy. Cały proces powinien zakończyć się w ciągu 5 minut od włączenia.
W przeciwnym razie kamera powinna zostać odłączona i ponownie zasilona.

Obraz True HD 1080 P.
Dzięki rozdzielczości Full HD 1080p przy 30 klatkach na sekundę i technologii kompresji obrazu H.264, kamera zewnętrzna Wansview przesyła płynne i czyste wideo na żywo, dzięki czemu Twoje oczy nie będą zmęczone. Możesz powiększyć aparat cyfrowy do 4x w interfejsie internetowym.
Bezprzewodowa kamera Wansiew umożliwia monitorowanie domu lub ogrodu w dowolnym miejscu i czasie.

Oszałamiający.
noktowizor Noktowizor pozwala uzyskać wyraźny obraz nawet w całkowitej ciemności. Kamera posiada 36 diod podczerwieni, które zapewniają widzenie w nocy z odległości do 60 stóp. Możliwość monitorowania domu lub podjazdu lub ogrodu w nocy, nigdy nie będziesz w ciemności.

Zdalny podgląd kamery z wielu urządzeń.
Zapewniamy bezpłatną aplikację mobilną oraz oprogramowanie na komputer z systemem Windows i system operacyjny do zdalnego podglądu kamery. Wystarczy pobrać aplikację mobilną „Wansview” i oprogramowanie na komputer, a następnie podłączyć kamerę do Internetu, aby uzyskać żywy strumień. Oferujemy również darmowy DDNS do oglądania kamery przez przeglądarki internetowe (obsługiwane IE, Firefox, Safari, Chrome).

Specyfikacja:

Producent: Wansview.
Numer modelu produktu: W2.
Wymiary produktu: 18 x 6,7 x 6,7 cm.
Waga: 800 gramów.
Kolor: biały.
Produkt powystawowy.

Zestaw zawiera:

1 x Kamera monitoringu IP Wansview W2 1080P IP66 FHD.

Produkt powystawowy.
Brak instrukcji.

Opinie o produkcie (1)

Olaf Zawadzki

Polecam

Negocjuj cenę

Znalazłeś produkt: "Kamera monitoringu IP Wansview W2 1080P IP66 FHD biały" taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.
Twoje informacje kontaktowe
* Pole wymagane

Zapytaj o produkt

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony