Rozdzielacz audio splitter 2-calowy Hdfury 4K HDF0120 HDR HDMI

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 599,00 zł 599.00
ilość
Ocena: gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 4.9
Producent: Hdfury
Kod produktu: HDFury_4_Integral_2_HDF0120

Szczegóły produktu

Rozdzielacz audio splitter 2-calowy Hdfury 4K HDF0120 HDR HDMI.

Opis produktu:

Unikalny HDCP.

Zapewniając łącznie 6 silników HDCP 1.4 i 2.2 do deszyfrowania / szyfrowania, HDfury Integral oferuje kompleksowe rozwiązanie obejścia HDCP, w tym HDCP 2.2> HDCP 1.4 i HDCP 1.4> HDCP 2.2 w obu kierunkach w ramach tej samej jednostki.
Jest w stanie podłączyć dowolne urządzenia źródłowe HDCP1.x lub HDCP2.x do dowolnych urządzeń typu sink HDCP1.x lub HDCP 2.x.
Każdy blok RX odszyfrowuje najpierw wejście, czy to 1.x, czy 2.x. Następnie każdy port wyjściowy może indywidualnie zaszyfrować go do 1.4 (oba) lub 2.2 (tylko górny port) lub w ogóle go nie szyfrować, jeśli nie był początkowo szyfrowany.
Podwójna konwersja może być obsługiwana jednocześnie na obu kanałach.

Wyświetlaj zawartość HDCP 2.2.

HDCP 2.2 to nowy schemat ochrony przed kopiowaniem treści 4K UHD, który nie tylko nie jest wstecznie kompatybilny, ale wiele najnowszych urządzeń 4K nawet go nie obsługuje.
Urządzenia źródłowe, w tym serwery multimediów i stacje czołowe, takie jak Netflix, zakodują zawartość 4K za pomocą tego nowego schematu. Telewizory muszą obsługiwać HDCP 2.2, aby go odtwarzać, a wszystko w łańcuchu wideo, w tym przełączniki i odbiorniki, również musi być zgodne, w przeciwnym razie wyświetlacz zgaśnie i / lub wyświetli komunikat o błędzie HDCP.
Zła wiadomość dla konsumentów, którzy kupili drogie, szerokopasmowe, bogate w procesor przełączniki, odbiorniki i wyświetlacze obsługujące 4K. Chociaż nowsze produkty mogą obsługiwać wymaganą przepustowość 4K, nie będą odtwarzać utworów chronionych przed kopiowaniem, dopóki Integral nie będzie aktywną częścią konfiguracji.

Rozdzielacz 2 × 2 do 4K60 4: 4: 4 600 MHz 18 Gb / s.

Dzielenie dowolnego sygnału do 4K60 4: 4: 4 600 MHz jest teraz rzeczywistością, dzięki czemu na IR / BT / USB lub przycisk, możesz łatwo przełączać się między 2 wejściami, które będą replikowane na 2 wyjścia. Konwersję HDCP można skonfigurować i zastosować w locie, aby zawsze wyświetlać typ szyfrowania sygnału HDCP, którego oczekuje Twój wyświetlacz lub urządzenie odbiorcze.

HDR.

Integral może wprowadzać i wyodrębniać na żywo metadane Infoframe i HDR w dowolnej rozdzielczości iw czasie rzeczywistym.
Korzystając z najnowszego oprogramowania układowego, możesz dowolnie włączać / wyłączać TRYB HDR wyświetlacza HDR za pomocą przycisków, aplikacji, oprogramowania na podczerwień lub interfejsu GUI USB komputera PC.

4K60 4: 4: 4 600 MHz 18 Gb / s> 4K60 4: 2: 0 300 MHz 10,2 Gb / s konwersja.

Przeważnie wszystkie telewizory UHD sprzedawane do niedawna mogą akceptować 4K60 tylko w postaci sygnału 4K60 4: 2: 0 300 MHz. Jednak nowe źródła, nowe wyświetlacze i obecne wysokiej klasy karty graficzne generują 4K60 4: 4: 4 (600 MHz - 18 Gb / s). Integral rozwiązuje ten pojawiający się problem i pozwoli Ci uruchomić główny sygnał 4K60 4: 4: 4 600 MHz, oferując jednocześnie wyjście pomocnicze o rozdzielczości 4K60 4: 2: 0 300 MHz dla poziomu B, ograniczone pasmo, sprzęt w twoim Ustawiać.

Wyodrębnianie dźwięku HDMI.

HDfury Integral może wyodrębnić dźwięk HDMI do 5.1 i przejść przez dowolny format dźwięku, w tym Atmos przez HDMI, ma jednoczesne wyjście analogowego stereo L / R i do 5.1 optycznego S / PDIF przez złącze combo jack 3,5 mm.

Zewnętrzna wymiana dźwięku.

Złącze wejściowe mini jack (lub wejście mikrofonowe / liniowe) jest dostępne, aby zastąpić dźwięk w dowolnym strumieniu HDMI / DVI-D do 4K60 4: 4: 4 600 MHz 18 Gb / s.Podmiana dźwięku działa tylko na jednym kanale, kanał dodatkowy to bezpośrednia ścieżka z HDMI do HDMI.
Przydatne w obszarach prezentacji lub do prostego przesyłania muzyki z telefonu / tabletu do wzmacniacza HDMI.

Zaawansowane zarządzanie EDID.

Najbardziej zaawansowane rozwiązanie do zarządzania EDID, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy, jest teraz dostępne w Integral z:
wybranym bankiem EDID, niestandardowym załadowanym EDID, samodzielnie wygenerowanym automatycznym EDID lub stałym podstawowym EDID.
Sniff EDID z podłączonych urządzeń zlewozmywakowych, zapisywanie, edycja, ładowanie dowolnej niestandardowej tabeli EDID w dowolnym momencie.
Wybierz i wybierz dowolny EDID do wyboru z fabrycznie załadowanej listy 25 tabel EDID, ładuje i resetuje HPD, aby automatycznie przedstawić wybrany przez Ciebie.
Funkcja AutoMix EDID utworzy niestandardowy EDID poprzez zmieszanie obu odbiorników EDID podłączonych do portów wyjściowych rozdzielacza.
Reguły mieszania w trybie AutoMix można wybierać za pomocą 4 różnych algorytmów.
Niektóre flagi EDID mogą być wymuszone w Automix, takie jak: Stereo / 5.1 / Full / YCbCr / BT2020 / HDR / 3D.

HDMI / CEC Total Commander.

HDfury Integral oferuje unikalny menedżer poleceń CEC ze sprzętem kompatybilnym z CEC.
Polecenia CEC umożliwiają źródłu HDMI wysyłanie instrukcji i sprawdzanie podłączonych urządzeń HDMI.
Używając USB, IR, przycisków lub aplikacji Integral na Androida / Apple dla smartfona / tabletu, użytkownik może konfigurować własne polecenia CEC i wysyłać je NA ŻYWO lub na podstawie zdarzenia wyzwalającego.

Pełna kontrola.

Aplikacja 4K Integral Total Control jest dostępna w Google Market na urządzenia mobilne i tablety z systemem Android oraz w AppStore na iOS.
Możesz sterować HDfury Integral za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu poprzez automatyczne parowanie połączenia Bluetooth.
Dostępne jest również narzędzie GUI USB za pośrednictwem komputera z systemem Windows, sterowanie na podczerwień i różne fizyczne przyciski do konfiguracji.
Dzięki społeczności, lista kodów IR pronto została dodana do iRule i Logitech Harmony w celu jeszcze łatwiejszej i bezproblemowej integracji.

Tryb HTPC.

Masz problem z AVR lub wyświetlaczem podłączonym do wyjścia HTPC, na przykład problem ze wznowieniem trybu czuwania lub coś takiego?
Integral ma teraz unikalny i ekskluzywny tryb HTPC, w którym wszystko, co dzieje się na wyjściu, nigdy nie jest zgłaszane do urządzenia źródłowego.
Obecnie wykracza to poza to, co detektyw EDID i Dr.HDMI mogą zaoferować i stanowią najlepsze rozwiązanie do rozwiązywania problemów HTPC.

Podzielony ekran.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz podzielić strumień 600 MHz na 2x300 MHz, aby ułatwić przetwarzanie wideo, czy podłączyć dłuższy kabel HDMI, czy nawet użyć przedłużacza IP.
Ta zupełnie nowa funkcja, która właśnie została wydana, pozwoli każdemu Integralowi działać jako TX do dzielenia wejścia lub RX do łączenia strumienia 2x300 MHz w jeden strumień 600 MHz.
Split Screen oferuje również rozwiązanie do dostarczania natywnego, nieskompresowanego sygnału 4K60 do PRO PJ, takiego jak JVC DLA-SH4KNL, które akceptuje 2x wejście DVI w celu rekombinacji obrazu 4K.

Specyfikacja:

Typ: Przełącznik matrycowy HDMI.
Rozdzielczosc: 3840 x 2160.
Przylacze strony wejsciowej: 2 x gniazdo HDMI.
Przylacze strony wyjsciowej: 2 x gniazdo HDMI.
2x wejście / 2x rozdzielacz wyjściowy (kompatybilny z HDMI2.0a / HDMI1.4 / DVI1.0).
4K60 4: 2: 0 300 MHz 10,2 Gb / s Przepust.
4K60 4: 2: 0 4K60 4: 2: 0 Konwersja 300 MHz 10,2 Gb / s.
HDCP Doctor (obejście HDCP dla dowolnego błędu HDCP).
Konwersja HDCP 2.2> HDCP 1.4.
Konwersja HDCP 1.4> HDCP 2.2.
Konwersja HDCP xx> HDCP xx.
Połączone dwa złącza HDMI2.0a i HDMI 1.4.
Kolor: czarny.
Produkt powystawowy.

Zestaw zawiera:

1 x Rozdzielacz audio 2-calowy Hdfury 4K HDR HDMI.

Produkt powystawowy.
Brak instrukcji.

Opinie o produkcie (1)

Mikołaj Makowski

Polecam

Negocjuj cenę

Znalazłeś produkt: "Rozdzielacz audio splitter 2-calowy Hdfury 4K HDF0120 HDR HDMI" taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.
Twoje informacje kontaktowe
* Pole wymagane

Zapytaj o produkt

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony